Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

klavdimundi

Син екран nvidia

Препоръчан отговор

Добър вечер на всички. От известно време, около седмица - 2, ми се случва да излиза син екран. Това което изписва като причина е nv4_disp.dll, всеки път. Синият екран се появява в неопределени моменти. Прочетох разни мнения из интернет, че това може би било заради драйвъра на видеото или дори проблем с регистрите. Реших да не предприемам действия сам, а да се консултирам тук. Какво предлагате. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам ти да направиш чиста инсталация на видео драйвъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам ти да направиш чиста инсталация на видео драйвъра.

Или аз не правя нещо като хората или не се оправи. Известно време не се появяваше, но след това отново. Как точно се прави тази "чиста инсталация", че си мисля, че аз нещо не съм разбрал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опиши какво точно правиш,за да преодолееш този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опиши какво точно правиш,за да преодолееш този проблем.

Първо преинсталирах стария драйвър. След като се появи пак синият екран, проверих за нов драйвър от нвидиа. Имаше такъв и го сложих него. Който  уж е последният излязъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е между махането на старият драйвер и инсталирането на новият да почистваш системата с програмата CCleaner.

Опитай и с още по-стари драйвери.

Възможно е и да е омазан и самият Уиндоус,за да прави така.

Тествай картата на друг компютър,да видиш там ще прави ли същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почисти остатъците от старите инсталации на видеодрайвера с Driver Sweeper и след това инсталирай работещ драйвер.

http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1826

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...