Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

katy.b

Субтитри за сериал

Препоръчан отговор

Свалих си един сериал с 22 епизода. После изтеглих субтитрите и ги записах в една папка с филма. Пробвах да ги включа със влачене като ги пуснах във филма, но не стана. Пробвах и като ги преименувах с името а сериала, но пак нищо. Моля, ако някой знае как да ми каже!PS: Със KMplayer съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би случайно да е изключено показването на субтитри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би случайно да е изключено показването на субтитри?

Не включила съм ги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не включила съм ги.

Субтитрите обикновено са архивирани. Да не би и вашият случай да е такъв и да не сте ги разархивирали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Субтитрите обикновено са архивирани. Да не би и вашият случай да е такъв и да не сте ги разархивирали?

Разхивирах ги през Wizard

Ами, не съм на ти с тегленето на каквото и да е, но мисля, че ги разхивирах с Wizard.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разхивирах ги през Wizard

Ами, не съм на ти с тегленето на каквото и да е, но мисля, че ги разхивирах с Wizard.

Може да проверите, като видите, какво е разширението на файловете със субтитрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дясно копче>subtitles>load subtitles. Това пробвахте ли? Така каквото и да е името ще ги отвори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Пробвах и като ги преименувах с името а сериала,... 

Ако сте направил(а) по долу описаното ги преименувайте поотделно точно с името на видео файла за съответната серия!!!

Името на субтитрите и видеофайла трябва да са точно с едно и също име!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сте направил(а) по долу описаното ги преименувайте поотделно точно с името на видео файла за съответната серия!!!

Името на субтитрите и видеофайла трябва да са точно с едно и също име!

Разликата в имената не е проблем, ако се "влачат" в плеъра. Пак би трябвало да се отворят.

Според мен - или не са разархивирани, или са повредени, или "фалшиви".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...