Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BG_MartiaL

GTA IV Зацепване

Препоръчан отговор

Добър ден искам да попитам от къде идва това цепене през секундите играта си върви добре , но просто имам чувство че този лаг идва от самата игра покривам изискванията на играта доста и незнам защо става така. Бихте ли казали как се оправя този проблем , някакъв фикс ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина ги покриваш, то тогава проблема е най-вероятно в играта. Наскоро четох, че правела някакви такива проблеми с 20-30 фпс при конфигурация с gtx 760 и i5 4670k. Можеш да потърсиш фикс в интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден искам да попитам от къде идва това цепене през секундите играта си върви добре , но просто имам чувство че този лаг идва от самата игра покривам изискванията на играта доста и незнам защо става така. Бихте ли казали как се оправя този проблем , някакъв фикс ? 

Ако и със WIN7 или нагоре трябва да я пачнеш със новия пач 1.0.7.0, линк не мога да ти дам защото е забранено пиратството

Инсталирането става по следния начин:

1: Копираш всичко от торента във папката на играта.

2: За да стартираш инстала го пускаш от синията иконка.

Надявам се да съм помогнал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен беше така отначало, но поправих проблема, като му сложих най новия пач! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...