Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vikros

Изпращане на смс без да разбереш от Asus padhone Infinity

Препоръчан отговор

Здравейте, казуса е следния: В разпечатката видях изпратен смс до сайт за запознантсва. След моя въпрос какво е това, ми беше отговорено, че никога не е изпращан такъв смс. Станало е случайно при отваряня на банер без да разбере.

Въпросът ми е: Възможно ли е при цъкане насам натам случайно да се изпрати смс, тъй като таблета е свързан с телефона? Кълне ми се, че не е пращал смс, и понеже той е факт - всичко е станало случайно. Незнам какво да мисля.... Да повярвам ли, или не ........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

300 удара с камшик! Този ,който ти се кълне ,го е пратил :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тоя смс за какво е точно? По принцип банери съдържат връзки които водят към други сайтове, за пращане на смс не бях чувал. Кой е сайта за запознанства?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тоя смс за какво е точно? По принцип банери съдържат връзки които водят към други сайтове, за пращане на смс не бях чувал. Кой е сайта за запознанства?

За достъп до сайта - gepime.com

За мен случайното изпращане звучи нереално, но въпреки всичко той продължава да се кълне, че не пращал нищо. Оффффф незнам вече.... Хем искам да повярвам, хем логиката и очевидното ми казват, че нещо не е наред....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говорим за приложение (клиент) за дадения сайт, а не браузър, то като нищо може да е дадено разрешение на приложението да изпраща SMS-и и това наистина да става с натискането на бутон/банер или каквото и да е. Въпросните разрешения се изписват винаги при нова инсталация на приложение или при обновление на вече инсталирано такова, ако то съдържа нови разрешения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говорим за приложение (клиент) за дадения сайт, а не браузър, то като нищо може да е дадено разрешение на приложението да изпраща SMS-и и това наистина да става с натискането на бутон/банер или каквото и да е. Въпросните разрешения се изписват винаги при нова инсталация на приложение или при обновление на вече инсталирано такова, ако то съдържа нови разрешения.

Аз не съм много наясно за какво говориш, но той казва, че примерно в замунда цъкат някакви банери отстрани и той случайно е натиснал и по някакъв начин е изпратен смс без да разбере. Долу-горе съм технически грамотна и това обяснение за мен е абсурдно. Понеже телефона е в таблета търся някакво обяснение дали е възможно да се случи подбно нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го е цъкнал тоя банер от браузъра а не от приложение няма как да стане, смс-ите там са за вип услуги до колкото знам, вероятно той има профил там и го крие от вас.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Банер от сайт може само да те закара до друг сайт.  Няма как да ти източват пари чрез банери,защото това е незаконно и подсъдимо. 

Вярвате или не - този някой е пратил СМС до сайта gepime.bg с цел да се регистрира/абонира или там каквото е.

Съжалявам,но явно е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, освен техническата страна, то има и други обяснения.Но наистина ли един изпратен SMS до подобен сайт е проблем???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...