Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

citynet

Dota2 проблем при пускане на играта

Препоръчан отговор

Здравейте, вчера си преинсталирах компютъра, че уиндолса беше издал багажа и се наложи да си сваля всичко отначало. Свалих си steam, свалих си дотата, но играта не иска да тръгне.. Какво ли не правих, драйвери ъпдейтвах, слагах кодове при стартиране, но не се оправя. Стартира за секунди черен екран и спира.. Знаете ли как мога да го оправя? Ето я машинката. До вчера играх без проблеми, трябва да се барне някъде...

NVIDIA GeForce 8500 GT

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, вчера си преинсталирах компютъра, че уиндолса беше издал багажа и се наложи да си сваля всичко отначало. Свалих си steam, свалих си дотата, но играта не иска да тръгне.. Какво ли не правих, драйвери ъпдейтвах, слагах кодове при стартиране, но не се оправя. Стартира за секунди черен екран и спира.. Знаете ли как мога да го оправя? Ето я машинката. До вчера играх без проблеми, трябва да се барне някъде...

Публикувано изображение

Пробвай да инсталираш нов DirectX.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, но като гледам в steam минималните изисквания за играта са по–високи от твойте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да инсталираш нов DirectX.

DirectX ми е последна версия 11. Оправих проблема... Беше следния, влезнах и бакъпнах драйвера да не е най - нова версия, сложих някакъв от януари и се оправи проблема.. Значи е бил в драйверите, ако някой има същите проблеми с игрите първо да гледа драйверите!!

Не знам, но като гледам в steam минималните изисквания за играта са по–високи от твойте.

Играта ми върви без никакви проблеми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...