Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Young Thrasher

Проблем със компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте,  така имам проблем със компа преди година му изгоря процесора и вчера си зех същия компютар без хард диск, та сложих стария хард диск на новия копютър и не тръгва, зарежда линдолса и показва, че има няква грешка и не ме пуска, влезнах в биос менюто и там не можах да намеря къде е отдела за хардиска, и така 3-4 пъти пробвах да го пусна и не стана нищо. И последния път поработи 2-3 минути и изкючи и не подава ток.. и изключих го от контакта включих го пак нищо лампичката не свети и копчето не работи. Преместих процесора на стария копютър заедно с хард диска и включих го и поработи 1 минута и изключи и не мога да го включа и него ... Та въпроса ми е тва на кво се дължи... И ако може да ми дадете 1-2 идей за да го оправя :/ Копютара е Dell Opletix 75 ако така се пишеше Processor Intel Duo 3.00GHz ...... дъното не го знам кой модел на интел е, Моля за помощ, мерси предварително :) (Само да вметна, че предишния процесор на стария копютър беше абсолютно същия)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в такива случай почти винаги се налага преинсталация на Уиндоус-а,особено ако е ХР.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в такива случай почти винаги се налага преинсталация на Уиндоус-а,особено ако е ХР.

Аз преинсталацията, ще  направя стига да знам, че тва ще помогне, проблема е, че не идва ток към компютъра, все едно не е включен към контакта, и не става седи от 1 час вече изключен и не иска да се включи, а лампичката на монитора свети тая на компа не иска, и като го натискам копчето за включване никва промяна не тръгва :/ И линдолса е 7 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете си захранването.Така и така сте взел стара машина,втора употреба,рискове има.

Проверете си и контакта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете си захранването.Така и така сте взел стара машина,втора употреба,рискове има.

Проверете си и контакта.

Мерси за отговора, проблема е бил в дефектното захранване на тъпото китайско пройзвоство сложих старото и всичко се оправи сега ще преистанлирам и дано след 1-2 всичко да е ток и жици благодаря за отговорите и лека вечер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталира ли вече? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталира ли вече? :D

С 300-та зора хаха И както и предполагах отне ми повече от 1-2 часа :huh: . От компа пиша  :tongue2: Всичко е точно, още веднъж благодаря на всички писали в темата лека вечер ви пожелавам и успешна седмица, а дано та и аз покрай вас така  :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...