Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Няма никаква гаранция, че при теб ще го има същия проблем, но бях длъжен да те предупредя. Иначе UD3P е по-добро дъно, клоква прекрасно, 8+2-фазна захранваща схема и т.н. но е и по-скъпо. Във всеки случай си заслужава парите, ако може да ги отделиш.

Людмиле, не се предоверявай на интернет простраството! 8+2, ала-бала. Само приказки. Призовавам потребителите в хардуерния раздел, които не се занимават професионално с тази дейност да правят колкото се може повече реални тестове и тогава да публикуват своите впечатления за да са максимално полезни.

Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти от къде знаеш дали имам личен опит с дъното, клоквал ли съм с него и т.н. Това, че нямам на личния ми компютър такова дъно не значи, че не съм пипал никога и да, от опит говоря, че клоква по-добре от DS3P. Имал съм възможност на практика(за разлика от теб) да клоквам както с DS3P, така и с UD3P. Вместо да тролиш по форумите може да напишеш някой полезен пост и да тестваш малко хардуер на практика, щото на мен колко ми е минал през ръцете и колко опит имам ти цял живот няма да ме стигнеш. Това е последния случай, в който ти отговарям на троленето, но пречиш на другите потребители и вкарваш хората в заблуда, че си компетентен и имаш опит.

Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдейки по моето 970A-UD3 ,което уж е 8+2 фази(ама на куково лято) и как се справя с fx 6350,че с тоя контрол на LLC едва удържа процесора на 4,5Ghz при 1.44Vcore ,то какво остава за 8320.Охладителчето на мосфетите е доста хилаво и ако ще се клоква задължително трябва да се обдухва с вентилатор,при мен това става от втората перка на 212ево и нещата се получават иначе пръста не мога да задържа върху охладителя.А за охлаждането на чипсета няма да говоря :D.

Дъната на GB като хардуер са добри,но от към биос са дърво от всякъде.Моето е с 3 нива на LLC и никое от 3-те не върши работа като хората,но какво да се прави,за тези пари толкова.А имат и по-хубави дъна,които пък въобще нямат настройка за LLC,тъпа работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти от къде знаеш дали имам личен опит с дъното, клоквал ли съм с него и т.н. Това, че нямам на личния ми компютър такова дъно не значи, че не съм пипал никога и да, от опит говоря, че клоква по-добре от DS3P. Имал съм възможност на практика(за разлика от теб) да клоквам както с DS3P, така и с UD3P. Вместо да тролиш по форумите може да напишеш някой полезен пост и да тестваш малко хардуер на практика, щото на мен колко ми е минал през ръцете и колко опит имам ти цял живот няма да ме стигнеш. Това е последния случай, в който ти отговарям на троленето, но пречиш на другите потребители и вкарваш хората в заблуда, че си компетентен и имаш опит.

Лека вечер!

Виж сега, нямам нищо против теб, нито твоите да ги наречем привърженици(фенове), но твоя опит ми е малко съмнителен и доста често си изсмукваш нещата от пръстите. Макар да си бил продавач на хардуеър(и това леко ме съмнява) не те прави автоматично разбирач! Какво имаш в предвид под ''полезен пост''? Да светна някой празноглавко как да си подкара играта? Не, няма да стане. А на теб може и тон хардуеър да ти е минал през ръцете, но уви(както твоята подлога Playalistic обича да се изразява). Никой не съм вкарал в заблуда и който ме е послушал не е сгрешил! В това може да бъдеш сигурен.

Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

GeForce GTX 750 Ti vs. AMD Radeon R7 265 - TechSpot

R7 265 e по-добрата карта. По-топла и харчи повече, но и по-бърза. А и се клоква много повече, отколкото са я пуснали в ревюто.

Ставаше въпрос за R7 260. Колегата снощи писа заедно с мен. Но ако ще сравняваме тая палтитка, която предложих с R7 265,  ето един тест, където равенството е тотално, но пък Палитката в Никем е по-евтина от R7 265.. Нали все пак говорим за стандартни честоти на видеокартите или по-точно за това, което се купува и бодва на дъното без да се занимаваме с клок. Щото с клок всеки може да изкара нещо отгоре, включително аз с моята антика. Обаче доколкото виждам, темата няма нищо общо с игри или поне ако има такива, те ще са в бъдещето. Аз пак държа на своето, че Плитката е най-добрата покупка в тоя ценови диапазон, ако човек просто иска да сложи картата и да не се занимава с нищо повече. Тиха е, хладна е, достатъчно бърза и за FullHD  с  някои компромиси с качеството и е икономична. Какво повече му трябва на човек? Освен това поддържа и гореописаните от мен технологии. 

Преди известно време сглобих абсолютно същата конфигурация за приятел(само, че с R9 270X) и се оказа, че има някакъв проблем с несъвместимост между дъното и харда. Както си работи компютъра, без значение дали е в idle или load, и харда изведнъж изчезва. Трябва да се угаси компа, да се включи за момент без хард, да се изключи и пак да се включи и разпознава диска без проблем. Това го правеше произволно, понякога веднъж на няколко дни, понякога по няколко пъти на ден. Пробвах харда на друг, комп, както и друг хард(друга марка и модел) на тоя комп и всичко работи без грешка. После си разменихме хардовете, аз взех Seagate-a на моя комп, а дадох моя Hitachi на момчето и две седмици всичко работеше без проблем, но като върнахме Сийгейта на неговата машина(същото дъно GB 970A-DS3P и 8320) пак започна да изчезва. Човека го продаде, купи си друг(не помня Тошиба или WD) и няма никаквии проблем, както и човека на когото продаде Сигейта си го ползва без никакви изчезвания. Така и не можахме да установим от какво изчезва точно тоя хард на точно това дъно. Препоръчвам ти Toshiba 1TB, 7200 об./мин, 32MB, SATA 3.0 или WD Син, 1TB, 64MB, 7200 об./мин, SATA 3

Това може да се дължи и на SATA кабел, колкото и невероятно да звучи. Аз преди 2 седмици имах подобен проблем с един стар Seagate. Изчезваше и след рестарт се появяваше. Иначе си бе в BIOS, някои програми го откриваха, но Windows не. Смених SATA  кабела и всичко заспа вече две седмици. Дори си бях извадил парите да поръчвам нов и взех мерки да копирам всичко от тоя хард, което ми трябва. Само че засега не ми е правил магарии и дано се окаже все пак кабела, а не нещо друго.  Та помисли си, как изобщо сте свързвали тия хардове и с какви кабели. Нищо чудно проблема да е и някъде другаде и нещата да се оправят при някакво стечение на обстоятелствата.

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първото нещо, което направих е да сменя SATA кабела, даже няколко различни пробвах. Машината е с SSD и беше с въпросния Сийгейт и само харда изчезваше, без значение на кой порт е или с какъв кабел е, ей така внезапно както си работи. И писах, че в BIOS също не се вижда, докато не угасиш компа и не направиш процедурата, която описах И не, няма как проблема да е другаде, след като всякакви други хардове работят без проблем. Както и да е проблема отдавна е решен.

XECUTIONER, хубаво имаш самочувствие, че си разбирач, ама не доказваш с нищо твърденията си. Теоретик си, без никакъв практически опит. И повярвай, далеч не винаги си прав и да, доста хора си вкарал в заблуда за съжаление. Аз какво съм продавал, какъв хардуер ми е минал през ръцете и колко опит имам съм го доказал отдавна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как ще са равни като R7 265 е 256 бита, а 750Ti е 128, има двойно повече shader units и ROP's и повече транзистори ?

Редактирано от k0brABG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нови технологии. ;)  Не че са равни де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първото нещо, което направих е да сменя SATA кабела, даже няколко различни пробвах. Машината е с SSD и беше с въпросния Сийгейт и само харда изчезваше, без значение на кой порт е или с какъв кабел е, ей така внезапно както си работи. И писах, че в BIOS също не се вижда, докато не угасиш компа и не направиш процедурата, която описах И не, няма как проблема да е другаде, след като всякакви други хардове работят без проблем. Както и да е проблема отдавна е решен.

XECUTIONER, хубаво имаш самочувствие, че си разбирач, ама не доказваш с нищо твърденията си. Теоретик си, без никакъв практически опит. И повярвай, далеч не винаги си прав и да, доста хора си вкарал в заблуда за съжаление. Аз какво съм продавал, какъв хардуер ми е минал през ръцете и колко опит имам съм го доказал отдавна.

А, добре. Все пак реших да споделя и моя крехък опит с тоя проблем. Явно при мен е бил кабела или пък може да е някаква слаба връзка към дъното или дори самия хард. Знам ли, но смених кабела и няма проблеми поне засега. Иначе ако погледна smart  информацията, отдавна тоя хард трябва да е на боклука. И напълно естествено, след като е имало загуба на пакети по неясни причини. Жалко, че проблема ти е бил отдавна, иначе щях да попитам как стоят нещата със SMART  данните.  При мен явно се е получавало някакво моментно изключване на харда. Поне аз така си го обяснявам. Изчезва от Windows, но като проверя с друга програма, го откривам. Не със всички програ ми де, щото ползвах няколко. Обаче в BIOS  си съществуваше след рестарт, което за мен бе леко странно. Пък после може да го има, може и да го няма в Explorer. Или ако го има, изчезва след известно време. Е, засега нещата са ОК, но пусках няколко пъти HDD Regenerator, без да открие лоши сектори, а само ми показва на 2-3 места забавяне и го следих постоянно.  Да видим докога ще изтрае. И преди съм имал подобни проблеми с разхлабени кабели, но тогава се получаваха замръзвания в картината и дори рестарти. Сега тоя хард го ползвам като storage  и може би затова нямам проблеми с рестарти, ако изобщо всичко се е дължало на кабела. 

Е как ще са равни като R7 265 е 256 бита, а 750Ti е 128, има двойно повече shader units и ROP's и повече транзистори ?

Това е бъдещето на NVIDIA :) Тия битове са важни за пропускателната способност към паметта, но нали се сещаш, че ако две памети DDR5  се пуснат на различни честоти , може да се окаже, че тая със 128 битов интерфейс е по-бърза или равна на другата, работеща на по-ниска честота? Освен това, ако ще и 1024 битов интерфейс да сложиш на една карта за 200 лева, то всичко ще отиде по дяволите. Представи си сега, че магистрала Тракия е с 4 бита или  4 ленти за движение в двете посоки. Колко автомобила могат да поберат тия ленти от София до Пловдив? Да кажем 10 000. Пускаш обаче и аварийната. Вече се събират 12000 автомобила. Обаче искащите да се движат са 13000 Пускаш и другата аварийна и ето ти 14000 капацитет. да де, ама Бойко Борисов решава да направи по още една лента и да станат общо 8. Или това ще рече, 20 000 автомобила капацитет за определено време. И защо е тоя капацитет, като автомобилите са само 14 000?  Давам ти пример, как една 256 битова шина изобщо може да не е от полза при положение, че ядрото на видеокартата е спънато.  А и ако на магистрала тракия ограничим скоростта на 70 км/ч вместо 140, вече пропуснатите автомобили ще са 7000, а не 14 000. И ето ти спъване. Сега ограничи скоростта на 100  при 8 лентовата магистрала. Какво получаваш? Ами получаваш това, че тия 14000 автомобила пак ще се поберат в определен отрязък от време. Ето това е смисъла на високата честота на паметта с тясната шина и обратното - широка шина с ниска честота на паметта. 

А щом се съмняваш в2 това, което казвам, ето какво получават хората, тествали тия карти:

Публикувано изображение

Разгледай целия тест. Дал съм линк в картинката, който е същия с по-горния ми пост. 

А ако не си наясно с цените, то и двете карти са около 280 лева. Сега няма да цепим кадъра и стотинката на две, защото има по-важни неща като тишина, хладина и разни екстри по видеокартите. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден,аз бих ти препоръчал това:

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=6749

мисля,че този процесор е достатъчен,но ето по-добър:

http://nikem-bg.net/computer-components/I5-4440--3.1G-6MB-BOX-LGA1150

http://www.speedcomputers.biz/mainboard-ASROCK-H81-DGS-S.1150-mATX/

http://www.speedcomputers.biz/kutia-Cooler-Master-C-P-250-500W/

http://www.speedcomputers.biz/memory-A-DATA-2X4GB-DDR3-1600Mhz/

има е по-евтини RAM,но това е моето предложение.

http://www.speedcomputers.biz/monitor-acer-k222hqlbd-215-full-hd/

http://www.speedcomputers.biz/bezjichna-klaviatura-DELUX-DLK-3100G-bezjichna-mishka-M105GB/

http://nikem-bg.net/computer-components/500GB-SEAGATE-7200-6GB-16MB

около 930 лева с първия процесор,

около 1064 лева с втория

Редактирано от Teodor Zlatkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден,аз бих ти препоръчал това:

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=6749

мисля,че този процесор е достатъчен,но ето по-добър:

http://nikem-bg.net/computer-components/I5-4440--3.1G-6MB-BOX-LGA1150

http://www.speedcomputers.biz/mainboard-ASROCK-H81-DGS-S.1150-mATX/

http://www.speedcomputers.biz/kutia-Cooler-Master-C-P-250-500W/

http://www.speedcomputers.biz/memory-A-DATA-2X4GB-DDR3-1600Mhz/

има е по-евтини RAM,но това е моето предложение.

http://www.speedcomputers.biz/monitor-acer-k222hqlbd-215-full-hd/

http://www.speedcomputers.biz/bezjichna-klaviatura-DELUX-DLK-3100G-bezjichna-mishka-M105GB/

http://nikem-bg.net/computer-components/500GB-SEAGATE-7200-6GB-16MB

около 930 лева с първия процесор,

около 1064 лева с втория

Приятел, аз най-напред предлагам да се запознаеш малко с правилата на тоя форум. Какви са тия линкове? Мислиш ли, че някой ще ги отваря един по един за да види какво си предложил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, добре. Все пак реших да споделя и моя крехък опит с тоя проблем. Явно при мен е бил кабела или пък може да е някаква слаба връзка към дъното или дори самия хард. Знам ли, но смених кабела и няма проблеми поне засега. Иначе ако погледна smart  информацията, отдавна тоя хард трябва да е на боклука. И напълно естествено, след като е имало загуба на пакети по неясни причини. Жалко, че проблема ти е бил отдавна, иначе щях да попитам как стоят нещата със SMART  данните.  При мен явно се е получавало някакво моментно изключване на харда. Поне аз така си го обяснявам. Изчезва от Windows, но като проверя с друга програма, го откривам. Не със всички програ ми де, щото ползвах няколко. Обаче в BIOS  си съществуваше след рестарт, което за мен бе леко странно. Пък после може да го има, може и да го няма в Explorer. Или ако го има, изчезва след известно време. Е, засега нещата са ОК, но пусках няколко пъти HDD Regenerator, без да открие лоши сектори, а само ми показва на 2-3 места забавяне и го следих постоянно.  Да видим докога ще изтрае. И преди съм имал подобни проблеми с разхлабени кабели, но тогава се получаваха замръзвания в картината и дори рестарти. Сега тоя хард го ползвам като storage  и може би затова нямам проблеми с рестарти, ако изобщо всичко се е дължало на кабела. 

Това е бъдещето на NVIDIA :) Тия битове са важни за пропускателната способност към паметта, но нали се сещаш, че ако две памети DDR5  се пуснат на различни честоти , може да се окаже, че тая със 128 битов интерфейс е по-бърза или равна на другата, работеща на по-ниска честота? Освен това, ако ще и 1024 битов интерфейс да сложиш на една карта за 200 лева, то всичко ще отиде по дяволите. Представи си сега, че магистрала Тракия е с 4 бита или  4 ленти за движение в двете посоки. Колко автомобила могат да поберат тия ленти от София до Пловдив? Да кажем 10 000. Пускаш обаче и аварийната. Вече се събират 12000 автомобила. Обаче искащите да се движат са 13000 Пускаш и другата аварийна и ето ти 14000 капацитет. да де, ама Бойко Борисов решава да направи по още една лента и да станат общо 8. Или това ще рече, 20 000 автомобила капацитет за определено време. И защо е тоя капацитет, като автомобилите са само 14 000?  Давам ти пример, как една 256 битова шина изобщо може да не е от полза при положение, че ядрото на видеокартата е спънато.  А и ако на магистрала тракия ограничим скоростта на 70 км/ч вместо 140, вече пропуснатите автомобили ще са 7000, а не 14 000. И ето ти спъване. Сега ограничи скоростта на 100  при 8 лентовата магистрала. Какво получаваш? Ами получаваш това, че тия 14000 автомобила пак ще се поберат в определен отрязък от време. Ето това е смисъла на високата честота на паметта с тясната шина и обратното - широка шина с ниска честота на паметта. 

А щом се съмняваш в2 това, което казвам, ето какво получават хората, тествали тия карти:

Публикувано изображение

Разгледай целия тест. Дал съм линк в картинката, който е същия с по-горния ми пост. 

А ако не си наясно с цените, то и двете карти са около 280 лева. Сега няма да цепим кадъра и стотинката на две, защото има по-важни неща като тишина, хладина и разни екстри по видеокартите. 

Разгледах всичко и вече ми стана ясно. Благодаря и за подробното обеснение ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес (вчера) пристигна процесора с рам-та, днес ще ходя sky да взема кутията, хард-а и видеото (което смених с PALIT GTX750TI STORMX DUAL 2G). Знам, че много от вас предложиха 265 и съм ви благодарен, но реших да взема по-студената. Днес ще дойде и захранването от е-маг. За съжаление утре (четвъртък) ще взема дъното (UD3P).

Питането ми е за процесора. Понеже виждам, че на радиатора си има паста или лепенка не го огледах добре вчера, трябва ли да се махне и да се сложи нова или фабричната е напълно достатъчна?

Дано да не съм забравил как се сглобява PC, че от 5-6 години не съм го правил :shy11:

Ето снимка на процесора и рам-та:
Публикувано изображение

В четвъртък ще кача снимки на компонентите и след това вече сглобен.

Благодаря на всички за помощта!

Малко ще ми се карат, че не съм взел Intel i5-4440 или i5-4570, но офертата на AMD си беше съблазнителна :D

Още веднъж благодаря! :beer:

Редактирано от belqta666 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес (вчера) пристигна процесора с рам-та, днес ще ходя sky да взема кутията, хард-а и видеото (което смених с PALIT GTX750TI STORMX DUAL 2G). Знам, че много от вас предложиха 265 и съм ви благодарен, но реших да взема по-студената. Днес ще дойде и захранването от е-маг. За съжаление утре (четвъртък) ще взема дъното (UD3P).

Питането ми е за процесора. Понеже виждам, че на радиатора си има паста или лепенка не го огледах добре вчера, трябва ли да се махне и да се сложи нова или фабричната е напълно достатъчна?

Дано да не съм забравил как се сглобява PC, че от 5-6 години не съм го правил :shy11:

Ето снимка на процесора и рам-та:

Публикувано изображение

В четвъртък ще кача снимки на компонентите и след това вече сглобен.

Благодаря на всички за помощта!

Малко ще ми се карат, че не съм взел Intel i5-4440 или i5-4570, но офертата на AMD си беше съблазнителна :D

Още веднъж благодаря! :beer:

1.Вземи се нова лепенка,би-трябвало да стигне фабричната,но за всеки случай.

2.Твой си избор,но да ти кажа,че AMD FX 6300 e с шест ядра и 3,6GHz на ядро,е колкото Intel core i3 3220,той и с две ядра с по 3,3 GHz на ядро,AMD-то е с 7,7/10,а Intel-а е с 7,6( да не говорим за сравнение с Intel core i5 4440),пък и виж графите долу,виж AMD с 6 ядра с колко води Intel-а,ето линк:http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i3-3220-vs-AMD-FX-6300

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Златко човека не е взел FX-6300 а FX-8320 + 8ГБ рам за 290 лв. Трябва да си тотално побъркан фен на Интел за да пропуснеш подобна оферта.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Златко човека не е взел FX-6300 а FX-8320 + 8ГБ рам за 290 лв. Трябва да си тотално побъркан фен на Интел за да пропуснеш подобна оферта

Я пак,за 290 лева,откъде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше промоция в еМАГ.Процесор: AMD FX 8320, 3500MHz, 16MB, socket AM3+, BoxRAM: Kingston HyperX BEAST 8GB (2x4GB), DDR3, 1600MHz, CL9, 1.65V, XMPЗа 289,99 лв.

Но промоцията свърши на 30-ти март. За малко и аз да я изпусна, може би за 15-20 мин :D

Мога да сканирам фактурата за доказателство.

Събрах почти всичко, само  дъното остана за утре и съм готово :P

Ако може малко помощ, понеже сега се загледах в дъното видях, че с комбиниран PS/2 порт. Предполагам, че това ще ми свърши работа: http://www.reset.bg/catalog/40/4010/4010011/ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят късмет с промоциите е най-лошия в света. :(

да,ще свърши работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз случайно я видях, иначе щях да съм си взема i5-4440 или 5-4570. Аз се радвам ,че успях да я хвана. Спестих малко пари ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз случайно я видях, иначе щях да съм си взема i5-4440 или 5-4570. Аз се радвам ,че успях да я хвана. Спестих малко пари ;)

Е недей,че ме дразниш,ще си строша зъбите от яд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай си спокойно фабричната термопаста. Доста добра е и ще върши работа не по-зле от евтините 5-6 левови пасти, а и с тоя стоков кулър и най-скъпата термопаста да сложиш няма да има полза. Ако искаш да овърклокваш, обаче ще трябва да си купиш афърмаркет охладител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво означава: "афърмаркет охладител" ?Да си купя нов радиатор като: Cooler Master EVO 212 (давам го само като пример) или нещо друго означава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за забавянето, но вчера докато го сглобя и си мина времето.Благодаря на всички за помощта!Ето това са окончателните компоненти:Процесор: AMD FX-8320Дъно: GA-970A-UD3PРАМ: Kingston HyperX BEAST 8GB (2x4GB)Видео: PALIT 2048M GTX750Ti StormX DualЗахранване: Thermaltake Smart SE 530WКутия: FRACTAL DESIGN Core 3000DVD: LG DVD-RW GH24NSB0Ето няколко снимки:http://store.picbg.net/pubpic/54/2E/efd8e75e41e1542e.jpg

http://store.picbg.net/pubpic/1F/B9/1a37bbdb172e1fb9.jpg

http://store.picbg.net/pubpic/0D/8A/4c41a61fdf020d8a.jpg

http://store.picbg.net/pubpic/D7/98/fb5cc21d3eded798.jpgУтре ще направя по-хубави и ще кача. Единственият "проблем" е 12V кабела за процесора. Не мога да го прекарам зад дъното :( Прекарам ли го не ми достигат 5-6 см. :( Единственият начин да захраня процесора е този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и браво че си взел по-доброто дъно.

пс. Да има предвид да смениш охладителя на процесора с по-добър.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...