Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравеите колеги

Искам да попитам как мога да си направя word  да ми разпознава грешките в правописа.

Използвам office 2010.

Моля някои ако знае да пише :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте в Настройки/Проверка, дали е включена опцията за автокоригиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте в Настройки/Проверка, дали е включена опцията за автокоригиране.

На Английски език ми е ... и в момента офиса ми е 2013, ако може някой да ми помогне ще съм му много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Английски език ми е ... и в момента офиса ми е 2013, ако може някой да ми помогне ще съм му много благодарен.

Теглиш си това: http://www.microsoft.com/bg-BG/download/details.aspx?id=35400

След това правиш каквото е казано в клипа и си готов: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталира се Proofin Tools за 2013, но няма да ти кажа от къде да си го дръпнеш понеже тука не дават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталира се Proofin Tools за 2013, но няма да ти кажа от къде да си го дръпнеш понеже тука не дават.

Microsoft Office Proofing Tools 2013 e безплатно приложение и се инсталира от езиковите настройки на офиса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не четете постовете на преди вашите дал сам линк от сайта на microsoft за теглене на Microsoft Office Proofing Tools 2013.Имам чувството че само пишете да тупате мнения за бройката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...