Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

DanielIgnatov

Лудо пазене на бомбата във CS:GO

Препоръчан отговор

За най-добро преживяване включете на висока резолюция.

Играхме срещу далеч по-добри играчи и за това трябваше да бъдем по-отбранителни.

Ето как със много късмет и тактическо мислене успях да защитя бомбата за да си свърши работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай ама в това ли намираш реализацията си в тоя живот? Това поне вдига ли адреналина ако да ще те разбера ако не е чиста загуба на време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но на това ли му викаш лудо пазене на Ц4???Не искам да те критикувам, но ти не можеш ги хитнеш....Докато гледах клипа имах чувството, че играеш срещу ботове нищо лично, но според мен темата е безсмислена. :-) П.п. Мерника се държи малко на горе, а не надолу

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но на това ли му викаш лудо пазене на Ц4??? 

Това C4 ли било ? Аз мислех че пази света от ядрена война. Все пак знак за радиоактивни елементи имаше бомбата. Добре че беше това лудо пазене че иначе си отиваше света.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това C4 ли било ? Аз мислех че пази света от ядрена война. Все пак знак за радиоактивни елементи имаше бомбата. Добре че беше това лудо пазене че иначе си отиваше света.

:lol6: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди съм се опитвал да играя тази игра и никога не успях да стана добър. Избирах си оръжия 10 пъти по-бавно от другите и винаги имах по-бавни реакции от другите, явно по-опитни.

Не мислех, че някой уграе още тази игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Научи се да стреляш по-бързо и по-точно, доколкото виждам задържаш копчето на мишката, а не трябва така. Извадил си късмет, че тоя с AWP не може да стреля :D Ако аз бях на мястото на тоя с AWP 3 пъти да съм те убил. На CS:GO много лесно се стреля с AWP :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди съм се опитвал да играя тази игра и никога не успях да стана добър. Избирах си оръжия 10 пъти по-бавно от другите и винаги имах по-бавни реакции от другите, явно по-опитни.

Не мислех, че някой уграе още тази игра.

Започни да я играеш нон-стоп за 1 седмица ще сменяш по-бързо оръжията  :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо си викам - това ще е някакво образователно видео как се пази секс бомба от забременяване и сифилис, а то....

Хубаво че не ви е набарала ей тая терористотрепачка

http://24.media.tumblr.com/08bce21722d259f16cd9c384c16f2712/tumblr_mezsmww1qN1qjw853o1_400.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами той си я играе нонстоп :) Мен понеже винаги ме трепят онлайн, изобщо не играя подобни игри. Няма ли офлайн, забрави. То и затова никога не съм инсталирал CS,  освен в първите години, когато взех първия си компютър. Виж, някой рейсър може да си поиграя онлайн, ама и това вече не правя.

Сега...това за точността на стреляне и как за една седмица човека щял да стане бог, е пълна глупост. Аз 10 години се пуцам и пак не съм свикнал. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се отказах много отдавна. Не става и не става. Кой с хак, кой без хак и теглих една майна на тази игра и нямам намерение да я играя изобщо. Най-много някой куест да поиграя веднъж в седмицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се отказах много отдавна. Не става и не става. Кой с хак, кой без хак и теглих една майна на тази игра и нямам намерение да я играя изобщо. Най-много някой куест да поиграя веднъж в седмицата.

Не е за мен това. Когато се бях амбицирал да се стрелям онлайн, оставах без ръце и клавиатури.  Затова в момента предпочитам да си меря косвено силите с другите, като примерно в някой рейсър, където се въртиш сам на пистата и си мериш...с другите. Ето например как им разказах играта преди няколко месеца, заемайки първото място  в състезанието, което се пуска за 5-6 дена всяка седмица в Racenet  за игрите DIRT Showdoun, GRID2, F1_2013 и о ще някоя друга. Та това е за мен състезание, макар и там отвреме навреме дас е появява някой с хакове или и аз не знам с какво, но с нереални резултати:

http://vbox7.com/play:47a6c82f15

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е за мен това. Когато се бях амбицирал да се стрелям онлайн, оставах без ръце и клавиатури.  Затова в момента предпочитам да си меря косвено силите с другите, като примерно в някой рейсър, където се въртиш сам на пистата и си мериш...с другите. Ето например как им разказах играта преди няколко месеца, заемайки първото място  в състезанието, което се пуска за 5-6 дена всяка седмица в Racenet  за игрите DIRT Showdoun, GRID2, F1_2013 и о ще някоя друга. Та това е за мен състезание, макар и там отвреме навреме дас е появява някой с хакове или и аз не знам с какво, но с нереални резултати:

Браво ! На 40 години си станал играеш с дечурлигата игри! Вместо да излезеш и да им го покажеш на пътя как се кара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво ! На 40 години си станал играеш с дечурлигата игри! Вместо да излезеш и да им го покажеш на пътя как се кара.

На пътя аз знам как се кара, но там не е за каране. А ако ще си говорим за дечицата, нека те питам, какво први детето Квят във F1,  че и точки взема вече две състезания подред? Там не е ли за мъже :P

Иначе ето го крайния резултат, който е мнго по-безопасен от тоя на пътя. Аз на пътя не карам като теб или по-точно много рядко може да ме видиш да карам така. Просто смятам, че трябва да разграничаваме игрите от реалността. Играем ли в реалността, доста често оставаме млади и красиви трупове :)

Крайния резултат, доста пред дечицата на по 30:

Публикувано изображение

Ей, жалко че не си в БЪлгария, за да гледаш новините вчера по БНТ, как един дядка на 80 е спиран от полицаите, защото карал на една гума :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На пътя аз знам как се кара, но там не е за каране. А ако ще си говорим за дечицата, нека те питам, какво први детето Квят във F1,  че и точки взема вече две състезания подред? Там не е ли за мъже :P

Ф1 е спорт за млади пилоти най вече (но и гръб трябва само с талант на 18 трудно ще се появиш там) и ако питаш мен те може и да са деца но са освободени от отговорности, нямат задължения и интриги в семействата и са съсредоточени само в това което правят и за това дават и добри резултати. С настъпване на годините макар и с повече опит старите почват да отстъпват на младите именно заради това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ф1 е спорт за млади пилоти най вече (но и гръб трябва само с талант на 18 трудно ще се появиш там) и ако питаш мен те може и да са деца но са освободени от отговорности, нямат задължения и интриги в семействата и са съсредоточени само в това което правят и за това дават и добри резултати. С настъпване на годините макар и с повече опит старите почват да отстъпват на младите именно заради това.

С настъпване на годините човек почва да се страхува все повече за това да остане жив. Това е причината по-опитните пилоти да не са толкова добри. Чисто и просто опитът им подсказва, че да карат безумно е наистина безумно и лошия край е доста по-вероятен от добрия. А и в крайна сметка в спорта много често е важно постояннството. Не е проблем 10 пъти в годината да си втори или трети, но е проблем, ако си най-бързия, ама само 2-3 пъти си на най-високото стъпало. Нищо лично спрямо Хамилтън, но той последните години показа точно това - безумна бързина и никакви крайни резултати. Това е младостта. тая година се надявам вече да е пораснал ;)

Извинявам се за офтопика. Темата е за игри и CS. Вероятно това е доста интересно за по-младото поколение, което обаче вече може и да не е толкова младо, защото тая игра се играе повече от 10 години. Така, че ако някой тогава я е играл на 18, днес вероятно е на 30. Скоро четох една статия за това, как средната възраст на играчите при Starcraft (  дано не греша играта) е около 40 години. Всъщност, когато много от тях са почнали да я играят, са били деца ;)

Тук вече възниква въпроса, какво си правил ти и други като теб на тая възраст.  В крайна сметка човек може да се занимава с много неща и то много години наред. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s: Ех, защо няма вече задължителна казарма да видите как се превзема картечно гнездо лазейки в/у сгурия на 35 градуса жега, потен, с пълно бойно снаряжение и пробит противогаз при нахвърляни военни димки от шапкарите! И се връщаш в поделението черен като коминочистач, гладен и бесен. А, и да стреляте щеше да се научите. И на други работи. Иначе сте големи играчи - горди българи.

Това към повечето участвали в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s: Ех, защо няма вече задължителна казарма да видите как се превзема картечно гнездо лазейки в/у сгурия на 35 градуса жега, потен, с пълно бойно снаряжение и пробит противогаз при нахвърляни военни димки от шапкарите! И се връщаш в поделението черен като коминочистач, гладен и бесен. А, и да стреляте щеше да се научите. И на други работи. Иначе сте големи играчи - горди българи.

Аз съм правил марш на скок при -15 градуса и виелица, обикалям съм плаца няколко часа с противогаз заради една сапунка и цял ден бе наказанието ни да ходим с противогаз. Аз 2 минути не мога да издържа с филтъра, те ме караха цял ден. Е, намерих му колая - извадих маркуча от филтъра и го ръгнах в мешката, все едно е свързан. О, КЕФ! И цяла седмица изкарвам така. 

А в жегите при 40 градуса играехме футбол под падащите самолети. Ебаси майката. Голям късмет извадихме, защото в тия жеги прахосмукачките нямат тяга и падат точно над нас, щото служех на БПРС,  a за незнаещите, това е на 400 метра от края на всяка писта. Спалното ни точно под излитащите самолети, футболното игрище също. Абе кеф беше. Не искал да се уволнявам и затова сега си играя игрички. Какво да правя, като ме изгониха от казармата насила :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че ти кога си ходил в казарма? До колкото видях в профилати си още на 15 годинки..... :D Разбирам, ако си по-голям и си ходил в казармата да говориш, но ти още нямаш сефте говориш ни за казармата :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, защо няма вече задължителна казарма да видите как се превзема картечно гнездо лазейки в/у сгурия на 35 градуса жега.... А, и да стреляте щеше да се научите. И на други работи. Иначе сте големи играчи - горди българи.

По-добре, че няма. За мен е нещо излишно. Никъде и никога няма да ми се наложи да превземам къртечно гнездо, а в жегите гледам да се крия на сянка.

Да стрелям не виждам смисъл. За какво ми е това излишно умение. Аз ненавиждам огнестрелните оръжия и ненавиждам този, който ги е създал. Света може да мине и без стрелби, убийства и оръжия. Нека оставим стрелбите за във филмите и игрите, където няма убити след това.

Иначе се гордейте, че сте разглобявали калашник и сте стреляли с него. Замислете се сега на вашите години имало ли е смисъл от това и ще ви потрябва ли някога?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре, че няма. За мен е нещо излишно. Никъде и никога няма да ми се наложи да превземам къртечно гнездо, а в жегите гледам да се крия на сянка.

Да стрелям не виждам смисъл. За какво ми е това излишно умение. Аз ненавиждам огнестрелните оръжия и ненавиждам този, който ги е създал. Света може да мине и без стрелби, убийства и оръжия. Нека оставим стрелбите за във филмите и игрите, където няма убити след това.

Иначе се гордейте, че сте разглобявали калашник и сте стреляли с него. Замислете се сега на вашите години имало ли е смисъл от това и ще ви потрябва ли някога?

Пак се изказваш неподготвен. Добре че не си бил на тоя свят по време на "голямата екскурзия". Баща ми го взеха запас на момента ! Как мислиш дали е знаел как се разглобява и сглобява калашник ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак се изказваш неподготвен. Добре че не си бил на тоя свят по време на "голямата екскурзия". Баща ми го взеха запас на момента ! Как мислиш дали е знаел как се разглобява и сглобява калашник ?

Баща ми, лека му пръст, също бе запас зимата на 1985 година. Тогава нямаше голяма екскурзия, но пък Дунава бе замръзнал изцяло. Хе, тогава го видях във войнишка униформа със сержантски пагон. Аз нямах щастието или нещастието да ходя запас, за което като че ли съжалявам. Навремето имах интерес да ходя по стрелбищата и да стрелям с въздушни и малокалибрени пушки. Бях се записал дори на спортна стрелба, че стрелбището е на 2 километра от нас. Сигурно ми е било в кръвта, та и затова си обичам игричките от типа FPS,  както и рейсърите. То човек като не може да има нещо, намира начин да го има в друг вариант, в случая някоя интересна игричка.  Между другото, бях и може би все още съм много точен стрелец. Не е за всеки това. Преди няколко години един колега бе донесъл на работа една пушка. Хванах се на бас, че от определено разстояние ще сваля една чашка. Без никога да съм стрелял с тая пушка, просто го направих. Другите се мъчеха, ама то не е за всеки.Още един талант изпусна тая държава. Така е, като нещата се рушат, вместо да се създават. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Други времена са били и целия "строй" е бил друг. Сега няма смисъл от "запас".

Стрелянето в игрите с мишката и до там. Така е най-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахахахаха

Защо не написа крайния резултат или след това гласувахте да се предадете :-) :lol6:  :lol6: :lol6:  :lol6:

Видял съм и далеч по късметлийски прояви!

"Лудо пазене" е когато веднага я сложиш без да чакаш да измрат 80% от противника :P !!! За пример мога да ти дам картата "Банка" в режим "Пълно унищожение".

пп твърде много "оф топик" се събра! няма ли кой да "почисти" в темата!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че ти кога си ходил в казарма? До колкото видях в профилати си още на 15 годинки..... :D Разбирам, ако си по-голям и си ходил в казармата да говориш, но ти още нямаш сефте говориш ни за казармата :D

Хе-хе, къде пък видя, че съм на 15? Объркал си се нещо. Ходил съм в казарма и още как. В по-горния си коментар споделям лични преживявания.

Поздрави!

Не се заричай. Не е въпроса дали ще ти се наложи да вършиш това или онова, а да се калиш като човек и мъж в екстремни условия. И едно умение в повече никога не е излишно. С коментара си по-горе исках да покажа колко разглезена е днешната младеж и как получава всичко наготово. А живота има и обратна страна.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Станислав Великов
      Здравейте, имам следният проблем. Преди един ден, когато влизах в CS-GO fps ми беше заключено на 60 с VSync, а без него 170+. Сега в игра ми падат на 40 максимум 50 кадъра. Помислих си че е нещо от играта, защото преди това нямах такъв проблем, но влязох в Dota 2 и забелязах че при повече ефекти кадрите също ми падат до 30. Лаптопа не прегрява постоянно следя за натоварването на процесора и на видео картата и повече от 60 градуса трудно се вдигат. Предния ден ъпдейтнах драйвъра на видео картата (nvidia gtx 1050 Ti 4 gb), който е специално оптимизиран за Fallout 4 VR. Моля за помощ, ако някой знае защо ми прави този проблем ще съм много благодарен, ако сподели. Благодаря!
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет Вчера си смених компа когато пристигна в офис на Еконт имах опция тест и преглед и както си му е реда тествах гледах дали е същото процесора видеокартата рама харддиска и така всичко си беше ток и жица Беше с прясно инсталиран Windows 7 Ultimate 64bit ... 1вото нещо което направих след като се прибрах и го свързах с кабелите захранващ,за интернет,мишка,клавиатура и всичко останало е изтеглих League of Legends и я пуснах да се инсталира всичко си беше отлично държеше си стабилно 70-80фпс на максимални нстройки но малко задълбочих темата ... Вечерта си изтеглих и инсталирах CS 1.6 Warzone и ето ти проблем когато зареди играта ми дава черен екран Когато местя с мишката нагоре надолу се чува тракането из менюто затварям играта през Task Manager и всеки път едно и също пробвах с друга версия на играта но пак същия проблем Четах из разни форуми пробвах с този вариант влиза се в "regedit" =>Отиваш в HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Half-Life\cstrike и триеш папката Setting => Пусни играта и си оправи настройките.Пробвах с това но без ефект пак същия черен екран Някой ако има малко познание и има някво решение за поправка на проблема нека драсне някой друг ред Видеокартата е HD 4670 1GB PCI 128bit Процесора е Intel Xeon E5420 Рам памет 4GB HDD 250GB
    • от Soviet Soldier
      Здравейте,
      при инсталиране и актуализиране на cs go ,всеки път антивирусната открива заплаха и я трие. Единствения начин да се пусне е ,като се изключи nod 32 ,или ако въпросният файл бъде добавен ,като изключение за защитата. Мога ли да получа категоричен отговор на въпроса ,дали реално този файл представлява вреден софтуер ,или nod 32 го засича погрешка?

Самия проблемен файл: steamclient.dll
    • от ScripT Atanasov
      Здравейте,

След два дена започва турнира FSP Challenge, и аз си търся 2ма играчи. Няма да навлизам много навътре с изискванията, затова ще ги поогранича малко.
      - Ранк LE-LEM(да не сте бууствани).
      - Възрастта няма значение, стига долното условие да е изпълнено.
      - (КЛЮЧОВО) Трябва да сте спокойни, без да напрягате останалите играчи и без да водите спорове. Трябват ни играчи, които се забавляват.
      - Готовност за сваляне на специален античийт софтуер, изискан от организаторите на сървъра.

Преди да Ви приемем в отбора ще поиграем заедно, за да видим как се вписвате в наша обстановка.
      http://csgo.esports.bg/tournaments/fsp-challenge#tabs-5 - Тук можете да погледнете какво представлява турнира.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Интересно ми е да разбера вашата гледна точка относно CS GO и да споделя моята. Аз съм почитател на тази игра още от самото ѝ начало. Спомням си с носталгия времената ,в които с приятели играехме CS 1.5 и се наслаждавахме на чиста игра ,без хакове и подобни. Всичко беше просто и лесно ,без идиотските скинове и разни подобни начини да припечелват от хлапетата. 
      Единственото положително нещо ,което аз видях в CS GO e графиката. Оръжията и картите изглеждат несравнимо по-реалистични от тези в легендарния 1.6 да речем. И до тук с положителните неща. 

Менюто е кардинално променено и усложнено ,което е в пълно противоречие със същината на CS. Възможностите за модификация (поставяне на различни прицели ,гранатомети приклади ,ложе релси ,заглушители и подобни) не фигурират в тази игра ,но за сметка на това са поставени стотици идиотски скинове. Вместо създателите да вложат усилията си към старата школа почитатели на CS те са създали CS GO по-скоро за деца под 16г. 

Що за недоразумение са подобни скинове?!? Кой нормален човек в реалния живот би сторил подобна гавра с оръжието си?!? 
      Разбира се има камуфлажни скинове ,които са реалистични и реално се ползват с цел маскировка ,но те в тази глупава игра са може би под 15%.
      Разбира се гаврата с играта ,която са извършили е успех за Valve ,защото това е начин да продължават ,да заработват пари и след покупката на играта. Свят голям - дебили ,колкото искаш. 

Добавени са ненужни нови оръжия ,а базовите от предишни версии са доволно съсипани. Ще ви дам пример с М4А1 ,оръжие с 30 патрона в пълнител и скинът в играта е с пълнител на 30 патрона ,но реално разполагате само с 20. Това е пълнител използван миналия век при М16А1 и формата му е съвсем различна. 

M16A1:

M4A1:

Разликата в пълнителите е очевадна нали? 

Но това далеч не е цялата мизерия в тази мизерна игра. В стари версии на играта се ползва Famas F1 ,който реално е с пълнител на 25 патрона ,но в CS GO са поставили новата му модификация Famas G2 ,който е с пълнител на 30 патрона ,в играта обаче са 25. 
      Ето и разликата в двете оръжия. Разликата в пълнителите е също така очевадна:

Де да свършваха недомислиците в тази игра само до тук. При помпите под един и същ 12-ти калибър ,разликата в пораженията на автоматичната и класическата са почти двойни. Как така две помпи ползващи един и същ патрон ще имат такава огромна разлика? При пистолетите идиотщината е същата. Двете берети нанасят по-големи поражения от Glock-18 макар да ползват един патрон 9х19. Пистолетът FN Five Seven с патрон 5.7х28 нанася същите щети ,като Glock. А какво да кажем за идиотския револвер?!? Да реално при бърз самовзвод на петлето изстрелът е неточен ,но и при бавен ,както е направен "точния" изстрел в CS GO също не се постига особена точност. При точна стрелба с револвер ,петлето се издърпва с палец преди изстрел, така усилието на спусъка е по-малко ,и съответно точността на изстрела е по-висока. 

Създателите на CS GO не са пропуснали да покажат ,какви дебили са и при картечните пистолети. Примерно FN P90 нанася по-малки щети от HK MP-7 WTF?!? Как така става ,оръжие с по-слаб патрон да нанася по-големи поражения? Такава идиотщина само в CS може да се види. Същите малоумници са махнали едно от най-легендарните оръжия и в играта и в света  HK MP-5. Оръжие с патрон 9х18 ПП-19 "бизон" нанася същите поражения ,като P90 5.7x28. Отделно ,че играч може да получи 2-3 дори и 4 попадения в главата с тези оръжия и все още да продължава да е жив ,което е леко казано невъзможно. Реално каска би могла да спре 9х18 и 9х19 ,но все още не съществува такава ,способна да спре 5.7х28мм. 

Броя на носените боеприпаси за някои оръжия е смешно скромен ,по незнайна причина. Разбира се има много други детайли ,които забелязах ,но смятам ,че и наличните са предостатъчни за да твърдя уверено ,че CS GO не просто е провал ,той е една боза ,за която е грехота човек да си даде парите. Въпросните недоработки са направо подигравка с хората даващи пари и ценящи този легендарен шутър. 
  • Дарение

• Добави ново...