Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Антония Иванова

Пратих iPhone 5 за iCloud отключване, но не я получих назад помощ..

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди 4 месеца намерих една iPhone 5. Но телефона беше заключен с iCloud. В един български сайт видях, че се предлага отключване от iCloud. Пратих телефона но не я получих назад. Не ми върнаха телефона. Какво да правя да ходя ли на полиция ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Преди 4 месеца намерих една iPhone 5. Но телефона беше заключен с iCloud. В един български сайт видях, че се предлага отключване от iCloud. Пратих телефона но не я получих назад. Не ми върнаха телефона. Какво да правя да ходя ли на полиция ?

На съобразителни мошеници си попаднала. Знаят много добре че заключен телефон е без документи за собственост. Не го мисли много както ти писах в темата която ти изтриха става само за части. Не същестува с днешна дата прескачане или хак срещу тази защита която е поставена от собственика му (реалния). Кой каквото и да ти обяснява че ще го отключи са празнии приказки на мошеници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не можеш да направиш

Трябвало е още като си го намерила да го занесеш в полицията за да го върнат на собственика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябвало е още като си го намерила да го занесеш в полицията за да го върнат на собственика.

Можеше и нещо да получи в замяна а така ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, че нищо не можеш да направиш...Полицията ще иска някакво доказателство, че този телефон е твой, а той не е, след като си го намерила.Да го беше занесла в полицията, като си го намерила, поне собственика, ако е добра душа, можеше да те черпи нещо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз дори ви съветвам да помолите модератор да ви изтрие поста, за да спите съвсем спокойно. И така сте се оттървала от телефона, сега остава да налетите на полиция и наместо месец, ще ви разкарват половин година. Решавате вие. Това е моето предложение. Прочетохте ли подобната тема  за крадения  телефон? Ако не сте, направете го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да отидете до полицията...

Предполагам не знаете, че когато се намери нещо крадено имате срок от 72 часа да го предадете?

Чудно ми е как ще намериш такъв телефон и ще решиш да го оправиш и да го ползваш за себе си, егати тъпото парче трябва да си, ако искаш се обиждай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...