Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Power Boy

Компютъра ми се рестартира ?

Препоръчан отговор

Здравейте ! От доста време съм забелязал, че както си правя нещо на компютъра се рестартира. Мисля, че това ще е от вентилаторчето, вадих го, чистих го, но пак е за смяна. Искам да ви попитам кое е по- добре ? Водно охлаждане или Вентилатор ? за водното охлаждане си нямам и понятие за какво става дума :?

И как да си следя температурите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! От доста време съм забелязал, че както си правя нещо на компютъра се рестартира. Мисля, че това ще е от вентилаторчето, вадих го, чистих го, но пак е за смяна. Искам да ви попитам кое е по- добре ? Водно охлаждане или Вентилатор ? за водното охлаждане си нямам и понятие за какво става дума :?

И как да си следя температурите ?

Рестартирането може и да не е от охлаждането.Иначе водното охлаждане е в пъти по-добро от вентилаторите.

Как да си направим сами водно охлаждане за РС-то в летните жеги

Водно охлаждане

Как да сложите Водно охлаждане

А температурите можете да следите с AIDA64.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирането може и да не е от охлаждането.Иначе водното охлаждане е в пъти по-добро от вентилаторите.

Водно охлаждане има смисъл ако машината ще се клоква, ако не има достатъчно варианти на въздушни охлаждания, а тези от висок клас са по-добри от водно от нисък.

Интересно как установихте с каква машина разполага автора за да има смисъл от водно. Интересно какво водно бихте препоръчали за някой Celeron на 478 или Sempron на 462?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Водно охлаждане има смисъл ако машината ще се клоква, ако не има достатъчно варианти на въздушни охлаждания, а тези от висок клас са по-добри от водно от нисък.

Интересно как установихте с каква машина разполага автора за да има смисъл от водно. Интересно какво водно бихте препоръчали за някой Celeron на 478 или Sempron на 462?

Никакво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей-така от нищото се рестартира ? Значи е от захранването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей-така от нищото се рестартира ? Значи е от захранването.

Верно ли ? Щот се сещам за доста други причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...