Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ан0НиМеН

Програма която ми дава друг ИП адрес.

Препоръчан отговор

Програма или начин с който да си сменя ИП-то.

Без рутер и без интернет доставчици ако може :)

Благодаря предварително на всички отговори ли в тази тема !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да ти се смени IP адреса,може да използваш proxy сървър или VPN връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програма или начин с който да си сменя ИП-то.

Без рутер и без интернет доставчици ако може :)

Благодаря предварително на всички отговори ли в тази тема !

Твойто що не ти харесва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твойто що не ти харесва

Конфликт с ИП адреси  не за друго  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такъв случай само доставчика може да ти помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери си настройките на мрежата, ако имаш маршрутизатор - дали друго устройство не взима същия адрес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ее какъв конфликт не мога да го разбера ...ако искаш да си скриеш IP- то има програми като http://www.kaldata.com/index.php?action=news&tag=Hide-IP

ама чак пък конфликт 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери си настройките на мрежата, ако имаш маршрутизатор - дали друго устройство не взима същия адрес.

Къде да ги търся тези настройки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш рутер кажи каква му е марката и модела за да ти кажем какво да направиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конфликти има ако ше  гепиш  от комшията и си написал  неговото IP :) От рутер  по DHCP  конфликти няма  и няма и да има. С програма няма да направиш нищо .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш рутер кажи каква му е марката и модела за да ти кажем какво да направиш.

TP-LINK WR841N какво може да се направи за да се скрие или промени ип ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TP-LINK WR841N какво може да се направи за да се скрие или промени ип ? 

ресни рутера и трябва да си с друго ИП когато го включиш.

Но за жалост аз не използвам рутер.

Конфликти има ако ше  гепиш  от комшията и си написал  неговото IP :) От рутер  по DHCP  конфликти няма  и няма и да има. С програма няма да направиш нищо .

Тук не те разбрах ''Аз съм му гепил интернета (или какво ?) и съм на писал неговото ИП ''. Тогава може да има конфликт така ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ресни рутера и трябва да си с друго ИП когато го включиш.Но за жалост аз не използвам рутер.

Айде бе! ей така, ресвам си рутера и ми се смяна IP-то :D :D :DТова е възможно само при динамична връзка, примерно на БТК модемите. Ама едно 90% от доставчиците не са с такава динамична връзка. Тогава как ще ти се смени връзката при рестарт на рутера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обади се на доставчика да проверят какво е при тях положението.

Абе пак се случва конфликт на адреси, когато се ошашави DHCP сървъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да използваш прокси сървър или VPN за да си скриеш IP но не и да си го промениш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази програма какво точно прави, крие инф. но се вижда в какъв сайт съм влезнал или не позволява да се вижда в какъв сайт съм или нещо друго ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази програма какво точно прави, крие инф. но се вижда в какъв сайт съм влезнал или не позволява да се вижда в какъв сайт съм или нещо друго ?

Що връзваш хората, че имаш конфликт на IP да ти обясняват като оня ден в друга тема искаше да си скриеш адреса от друг човек - нали вече ти дадоха няколко програми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ресни рутера и трябва да си с друго ИП когато го включиш.

Тук не те разбрах ''Аз съм му гепил интернета (или какво ?) и съм на писал неговото ИП ''. Тогава може да има конфликт така ли ?

IP адресът е 32 битово число което се използва за определяне на мрежата в която придналежи даден хост.Всеки хост комуникира с други хостове като изпраща и получава пакети.Тези пакети имат много полета като 2 от тях са IP на изпращащия хост и IP на получаващия хост.Всеки доставчик има рутер или суич който прави битово "И" за да разбере даден пакет дали е предназначен за хост от неговата прежа или не.Ако е предназначен пакета се препраща,ако не се дропва.Ако ти си копирал IP адреса на някой който е в същата мрежа суича няма да прехвърли пакета ,а ще изпрати broadcast сигнал за наличие на конфликт и пак ще дропне пакете или понякога ще го прати на теб понякога на другия комп.Ако искаш да крадеш нет клонирай МАК адреса не IP-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да има 2 еднакви мак адреса  в мрежата  на доставчика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, стига да не са в една локална мрежа. Никой не казва че доставчика е свързал всички клиенти в една голяма мрежа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така има и mac spoofing, помня че преди правеха номера на доставчиците така и си ползваха интернет без да го плащат.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IP адресът е 32 битово число което се използва за определяне на мрежата в която придналежи даден хост.Всеки хост комуникира с други хостове като изпраща и получава пакети.Тези пакети имат много полета като 2 от тях са IP на изпращащия хост и IP на получаващия хост.Всеки доставчик има рутер или суич който прави битово "И" за да разбере даден пакет дали е предназначен за хост от неговата прежа или не.Ако е предназначен пакета се препраща,ако не се дропва.Ако ти си копирал IP адреса на някой който е в същата мрежа суича няма да прехвърли пакета ,а ще изпрати broadcast сигнал за наличие на конфликт и пак ще дропне пакете или понякога ще го прати на теб понякога на другия комп.Ако искаш да крадеш нет клонирай МАК адреса не IP-то.

Дори и да имаме едни и същи ИП-та какво от това в една мрежа какво от това ? какво може да се правили или нещо подобно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да има докато не те разберат.Веднъж копирах на 1 приятел адреса и ни разбраха чак след 2 седмици.Дори и да го копираш ако го ползваш само за браузване пак може да мине номера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ее какъв конфликт не мога да го разбера ...ако искаш да си скриеш IP- то има програми като http://www.kaldata.com/index.php?action=news&tag=Hide-IP

ама чак пък конфликт 

Чак сега я видях и благодаря за отговора, но аз търся програма, а не ВИРУСИ  :mad:  :mad:  :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...