Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Danco1953

Помогнете! Проблем - ddc.exe (Windows 8)

Препоръчан отговор

Здравейте преди няколко дена си сложих Windows 8. С същия Windows е и лаптопа ми,но нямам този проблем.Windows Defender ми показва че има някакъв софтуер който е с вирус.Директория C:UsersNameAppDataLocalTemp файла е ddc.exe , но не мога да я намеря.

Ако ми помогнете ще ви съм много благодарен. Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Fastnet
      Искам да отворя тази тема в която да публикуваме описание и/или линкове към страници на хора, които се нуждаят от помощ.

Това е страницата на мой добър приятел, който е болен от рак и се нуждае от подкрепа:
      https://we-need-your-help.com/plamen/
    • от peekmemf
      Здравейте, правя един WebApi проект и досега всичко беше наред.Написах си всичко, което ми трябва, цялата логика, направих връзка с базата и т.н.Накрая, когато реших да го тествам при стартиране на проекта ми дава някаква грешка в Startup.cs. Ако някой може да ми обясни какво не е наред и как да го оправя, ще съм му много благодарен! Ето линк за кода на контролера https://codeshare.io/axV9PR. Оставил съм и снимки на всичко, което имам в проекта и снимка на самата грешка.Благодаря предварително!

• от dimi99stavrev
      Добър ден! Може да ви се стори малко нелепо, че пиша тук по този въпрос..... както и да е. Обръщам се към СИЛИСТРЕНЦИ да ме ориентират към читав ел.техник Преди наяколко дена се наложи да се обърна към услугите на ел. техник, но този, чиито услуги съм ползвал се въстановяваше от операция, предполагам ви е познат - почти по всички блокове има негови обяви, но за съжаление човекът ми отказа по обясними причини. Та след дълго ровене из силистренски сайтове и след като на няколко пъти се свързвах със "силистренски" ел.техници от Бургас, Сливен, поради простата причина , че обявите им бяха публикувани по силистренски сайтове реших да се обърна към вас. Та в заключение, бихте ли ме ориентирали към читав ел.техник? Благодаря, ви предварително!
    • от NighTStalKER765
      Здравейте! Аз съм момче на 17 години и от близо 10 месеца имам приятелка(гадже) с година по-малка от мен. Тя живее с майка си и доведеният ѝ баща. Живеят с него от 13 години. Ниско културен човек, без средно образование, насилник. Редовно е пребивал майка ѝ, но от преди 2 години не я е докосвал... До скоро... Нея да си я бие колкото иска, може да звучи гадно, но тя си го е избрала и като не иска да се отърве и не прави нщ по-въпроса, нейн проблем. Има брат на 13 и малка сестра на 3 години. Проблемът е друг! Проблемът е че наскоро започна да се заканва и на приятелката ми. Въпросът ми е следният: ако той я удари, какви възможности имам, за да я предпазя. Ако го пребия, нз как после ще се отрази на нея. Този човек е способен на всичко. Ако се обадя на социални вероятността да не я видя скоро е ужасно голяма. От дума не разбира. Какво аз трябва да направя. 
    • от Метин Шабан
      Здравейте хора, нужна ми е препоръка за избора на HDD или SSD. За сега обмислям само да си кача всички снимки и видеа (заснети са с телефон, не става въпрос за професионални,) документи и файлове за университета (ще има чертежи и визуализации, но все пак не са кой знае колко). Чудя се дали не е по-добре да взема ссд 512г, което да се закачи и да си стои постоянно. Може да го ползвам да запиша и нещо друго. Първоначалната ми идея беше да взема 1тб HDD и да го закачам само като трябва да прехъврля някой по-важен файл, но като видях, че има ссд на адата 512гб за 200лв  при положение че моето ссд на самсунг го взех на същата цена но 200гб се чудя кой вариант е по-добрия. Ще съм благодарен за съвет и да подскажете за какво да следя при избора. 
      Скоро може би ще трябва да сменям конфигурацията, това е една от причините също да съм се насочил към ссд-то.
      Благодаря на всеки отделил време и помогнал  !

Кутия : CM N200 BLACK /USB3 /NO PSU
      Дъно: GB B85M-D3H /1150
      Графичен ускорител: MSI R9 280X GAMING 3G BF4
      Процесор: XEON E3-1230V3/QUAD/3.3/8M/B0X
      Рам: 2X4G DDR3 1600G ADATA XPG CL9
      Захранване: PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE
      SDD:  Samsung SSD 840 EVO 250GB ATA Device  (250 GB, SATA-III)
      HSD:  WDC WD5000AAKX-00ERMA0 ATA Device  (500 GB, 7200 RPM, SATA-III)

• Дарение

• Добави ново...