Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ан0НиМеН

Програма, с която мога да видя кой се е свързал с WI FI мрежата.

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми програма с която мога да виждам ИП-тата (мак връзки или нещо от сорта бях си намерил една програма, но я забравих :D)  на тези които са се свързали с мен. Местоположение интернет доставчици и др.(това, по желание)

Благодаря на всички отговорили на тази тема ! :)

Моля не давайте отговори/въпроси които не са свързани с темата ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е рутерът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш вътре в настройките на рутера да го видиш това иначе мисля че ставаше с NetStumbler.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Network Magic Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WNetWatcher

Да тази програма работи много съм доволен от нея, но имам друг въпрос към вас ако знаете подобна програма която може и да блокира ?

Иначе трябва да направя тема за това и реших да ви попитам.Да но не съм много нахален  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

arp-scan -I wlan0 -l 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да тази програма работи много съм доволен от нея, но имам друг въпрос към вас ако знаете подобна програма която може и да блокира ?

Иначе трябва да направя тема за това и реших да ви попитам.Да но не съм много нахален  :)

И без програма става, нарича се парола :) Без да блокираш никой ( което е голяма играчка ), никой не ти влиза в Wi Fi мрежата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...