Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

proxy97

проблем с покупка на видео карта

Препоръчан отговор

Здравейте изкам да попитам как да разбера каква видео карта да си взема.. моята изгора вътрешна и външна, и ми оправиха вътрешната обаче на скоро тя пак изгоря и немога да вкл компа.... и незнам как да разбера каква видео карта трябва да си взема нещо до 65 лв ако може и някой да ми каже как да разбера каква ми трябва при ословие че немога да си вкл компа. Неми се дава пари някаде да го праят в DICOM ми изкаха 100 лв за видео карта а по интернет в емаг има и по 50-80 лв с 1 гб, те изкаха и дъното да ми праят щото казаха че е изгоряло пък то не беше само биоса праеше проблем и си го оправих сам но сега видео карта ми трябва защото немога да си пусна компа... като го стартирам и като изписва марката на дъното или там ддз и е размазано и се рестартира сам ама изчаква малко това е само видео картата, проблемът е че сега незнам как даразбера каква видео карта трябва да си купя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем с купуването вие нямата,а имате проблем с незнанието си какво ви трябва. За да ви се каже какво да си купите си напишете пон марката и модела на дъното а не да обяснявате  ненужни неща като кой колко пари ви е  поискал за видео карта. Като си напишете модела ще ви се даде и отговор .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HD5450 ако е само да вади картина. Всъщност с подобен бюджет друго не можеш да очакваш.

Все пак първо проверете с AIDA64 точния модел на дъното си ако не го знаете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HD5450 ако е само да вади картина. Всъщност с подобен бюджет друго не можеш да очакваш.

Все пак първо проверете с AIDA64 точния модел на дъното си ако не го знаете.

Човека не може да си пусне компа, а ти му предлагаш Аида 64. :D

Здравейте изкам да попитам как да разбера каква видео карта да си взема.. моята изгора вътрешна и външна, и ми оправиха вътрешната обаче на скоро тя пак изгоря и немога да вкл компа.... и незнам как да разбера каква видео карта трябва да си взема нещо до 65 лв ако може и някой да ми каже как да разбера каква ми трябва при ословие че немога да си вкл компа. Неми се дава пари някаде да го праят в DICOM ми изкаха 100 лв за видео карта а по интернет в емаг има и по 50-80 лв с 1 гб, те изкаха и дъното да ми праят щото казаха че е изгоряло пък то не беше само биоса праеше проблем и си го оправих сам но сега видео карта ми трябва защото немога да си пусна компа... като го стартирам и като изписва марката на дъното или там ддз и е размазано и се рестартира сам ама изчаква малко това е само видео картата, проблемът е че сега незнам как даразбера каква видео карта трябва да си купя.

Занесете компютъра на сервиз за да не давате излишни пари за видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Naruto да не си станал  врачка ? Как разбра ,че му трябва точно тая видео карта  без да знаеш с какво дъно  е компютъра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем с купуването вие нямата,а имате проблем с незнанието си какво ви трябва. За да ви се каже какво да си купите си напишете пон марката и модела на дъното а не да обяснявате  ненужни неща като кой колко пари ви е  поискал за видео карта. Като си напишете модела ще ви се даде и отговор .

ще ти кажа марката ако знаех каде да я видя :Д

Човека не може да си пусне компа, а ти му предлагаш Аида 64. :D

Занесете компютъра на сервиз за да не давате излишни пари за видеокарта.

Ама на мене и без това ми трябва нова карта как да разбера каде ми пише какъв модел е дъното ;/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и сега как да разбера каква видео карта ми трябва? ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе отвори го тоя компютър и виж какво пише на дъното.Все някъде трябва да има надписи.Снимай го и качи тук да видим,ако не можеш да разчетеш кое точно ти е дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми ние  от да знаем какъв ти е компютъра ? Как да ти кажем какво да си купиш като не знаем какво имаш ? Помисли малко с тая глава !!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Na telefona sum i nemoga da kacha snimkataMislq che namerih neshto pishe N15235S po golemi bukvi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тоя скапан телефон няма ли български букви  :(

N15235  избери си дъно  :) 

питал си за 

каква видео карта трябва да си взема нещо до 65 лв ако може 

ами вземи си такава за 65 лева - без значение коя  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи компютъра в свестен сервиз, за да се види от какво точно изгарят видеокартите. При изгоряла вътрешна видеокарта се сменя самото дъно, изключвам случаите, когато има възможност да се влезе в биос и да се забрани вътрешната. Безмислено е да купуваш външни карти за 50-60 лева и след 2 седмици да пускаш отново същата тема.

Проблема е хардуерен и ти нямаш възможност да тестваш хардуера нито пък имаш уменията затова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момче напиши си марката и модела на дъното човече !!! Има различни стандарти  за видео карти и ако се нахакаш да си купиш карта която не може да се сложи в тоя слот кво ше я правиш тогава ? Като го е треснал тока може и други работи да са  изгоряли или дефектирали но ти  понеже  хал хабер си нямаш  какво си купил не можеш и да го разбереш това. Иди си плати да ти го направят защото ние тука  няма да ти помогнем при това положение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Gore ima markata na dunoto 45GM 45 CM Foxconn roHS compiant

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай тая . Не става за игри но за всичко друго си е екстра.

GB N610D3-1GI 

Обща стойност - 68.81 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

To ако няма да се играят игри Asus HD 5450 за 45лв. с безплатна доставка е по-добре. А и няма малка злобарка като GT 610. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси хора купих си Nvidia Geforce 210 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси хора купих си Nvidia Geforce 210 

Моля,няма защо.Радвам се,че не си послушал никой от съветите тук и си доказал,че изобщо е нямало смисъл да пускаш тема във форума. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...