Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vikAy

Интернет доставчици

Препоръчан отговор

Здравейте, реших да сменям нета, че започна много да ме нерви. За МЕГАЛАН става въпрос. Ужасно много "лаг" - +500ping/ms през 7секунди. Предложете ми някои интернет доставчици, които сте ползвали и предлагат добър нет, в района в западна София. Blizoo, Vivacom, Bulsatcom(нямат покритие).

Поздрави.

EDIT: Спрях се на tbc.bg, някакви мнения  за тях? Гледам цените са прилични за безсрочен договор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Личен досег с тях не съм имал, но според доста мои познати са добри.

Добре е да кожеш точния квартал, като питаш за доставчик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Личен досег с тях не съм имал, но според доста мои познати са добри.

Добре е да кожеш точния квартал, като питаш за доставчик.

Кв. Манастирски Ливади. Като цяло мисля да им тестваме услугите на tbc.bg за 1 безплатен месец и евентуално да се абонираме с безсрочен договор. Мерси за отговора, ако твърдиш, че "доста" твой познати са доволни от този доставчик.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата с лан доставчиците варират по квартали, така че все пак тествай с безсрочен договор един месец и виж. В центъра са добри, за Манастирки нямам идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата с лан доставчиците варират по квартали, така че все пак тествай с безсрочен договор един месец и виж. В центъра са добри, за Манастирки нямам идея.

Oказа се, че те нямат покритие при нас... Някакви други предложения? NET1 ги изключваме от списъка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от 3 месеца съм на NET 1 и съм доволен. Няма лаг, няма прекъсвания. И телевизията и интернета са добри и стабилни. Интернета ми е с 2 пъти по-голяма скорост от тази за която плащам. Преди бях на Мегалан, за тях лоша дума не мога да кажа, но за съжаление вече са М-тел, а за него пък добра дума не мога да кажа :)  Аааа, и най-важното, международния също им е добър, а като цени за сега май са без конкуренция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, нито тбц.бг, нито нет1 имат покритие.

Intercom Networks нещо ги хвалят, да ги пробвам ли?

Medicom?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, нито тбц.бг, нито нет1 имат покритие.

Intercom Networks нещо ги хвалят, да ги пробвам ли?

Medicom?

Аз съм с мегалан и нямам проблем. За какъв лаг става дума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с мегалан и нямам проблем. За какъв лаг става дума?

Играя си League of Legends. През 7-10 секунди пинга става на 200-500 и повече. Това ме дразни.

Свързвах се с поддръжката йм. Правих к'вото трябваше, направих го, пак същата работа. И при играенето на други игри е същото. Дори при рестартирването на рутера няма разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играя си League of Legends. През 7-10 секунди пинга става на 200-500 и повече. Това ме дразни.

Свързвах се с поддръжката йм. Правих к'вото трябваше, направих го, пак същата работа. И при играенето на други игри е същото. Дори при рестартирването на рутера няма разлика.

Я направи един mtr до сървъра ти и дай ip-то и аз да направя, за да видим къде е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

League of Legends не са към Близард. Лаговете продължават. Те се завръщат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=4424484&highlight=lag

Лаговете не са свързани с интернет фирмата ти.

Можеш да прочетеш и други теми в техният форум за тези проблеми в последните дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=4424484&highlight=lag

Лаговете не са свързани с интернет фирмата ти.

Можеш да прочетеш и други теми в техният форум за тези проблеми в последните дни.

Странно, защото един приятел, който е към близу няма проблеми. Даде ми спийдтест с 7мб download. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно, защото един приятел, който е към близу няма проблеми. Даде ми спийдтест с 7мб download. 

Ама тук бъркаме понятията.

Да имаш проблем /Lag/ към определен сървър и да имаш влошена услуга като цяло са две разилчни работи.

Направи winmtr към българска и чужда дестинация.

Направи и winmtr към ip-то на сървъра на който играеш.

И постни тестовете тук за да ги обсъдим.

По принцип различните фирми имат различен път на международна свързаност, и когато проблемът на определен или няколко сървъра са към точно определен международен доставчик, тогава само някои от фирмите доставчици ще имат проблеми с тази игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама тук бъркаме понятията.

Да имаш проблем /Lag/ към определен сървър и да имаш влошена услуга като цяло са две разилчни работи.

Направи winmtr към българска и чужда дестинация.

Направи и winmtr към ip-то на сървъра на който играеш.

И постни тестовете тук за да ги обсъдим.

По принцип различните фирми имат различен път на международна свързаност, и когато проблемът на определен или няколко сървъра са към точно определен международен доставчик, тогава само някои от фирмите доставчици ще имат проблеми с тази игра.

Когато отворя Network Logs, не ми се показва към кое ип се конектвам. Иначе тествах в 3-те им най-близки сървъри до мен(EU west, EU east, Турция) - няма разлика. И при други игри се чувства лагът. Дори при говорене със скайп има проблеми - прекъсва от време на време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато отворя Network Logs, не ми се показва към кое ип се конектвам. Иначе тествах в 3-те им най-близки сървъри до мен(EU west, EU east, Турция) - няма разлика. И при други игри се чувства лагът. Дори при говорене със скайп има проблеми - прекъсва от време на време.

Само за 8-ми път.

Направи MTR и дай да го погледнем де?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ps. Всъщност... не пускай никакви мтр... не ми пука. Сменяй фирмата и дано ти помогне. Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да пусна мтр, като не ми показва ип-то към където се свързвам?? И да ще го сменям. Нали за това съм направил тази тема. И както казах по-горе : и докато използвам и други програми нета се скапва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

грешка - за триене .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...