Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

h1x0r1

Споделяне на интернет USB към eth0?

Препоръчан отговор

1. Модем на Макс Телеком 4G

2. Lan - eth0

Как да споделя интернета от усб модема към лан картата а от там да влезе в рутер за да разклони връзката. Самото споделяне ме интересува от там нататък мрежата я знам :)

Дебиан послена версия.

при ifconfig не ми излиза връзката на usb модема ...

при Network Manager нищо не излиза ...

Поредната ми закачка с някой хора които си мислят че сме глупави :) usb модема има 16мбит връзка и е на Х цена а рутера им не дава 16мбит и е по скъп ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с толкова междинни точки мислиш, че ще работи стабилно....

Ма нищо де - те експериментите са безплатни - затова са експерименти.

Иначе думичката е bridge connection (между двете връзки - предварително настроени). Ама под дебиан как се прави - нямам си и на идея...

Като цяло сподели после резултата, че ми е интересен от експериментална гледна точка, колко потребителя държи, каква скорост максимално, колко конекции и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тук е описано хубаво, но нещо не се сещам как след като нямаш usb0 в ifconfig би се получило нещо

http://devilcodeinc.blogspot.se/2011/06/how-to-provide-internet-via-usb-usb0-to.html

преди време си бях играл да шервам wifi и единственото работещо решение тогава постигнах само с Кали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...