Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

zdraveiteee

Медицинско за нощен труд

Препоръчан отговор

Здравейте..започвам работа за пръв път , и от работата ми казват че искат да изкарам медицинско със задължителен текст че мога да полагам нощен труд ! Отидох при лекарката и и казах да ми напише медицинското и да напише че мога да полагам нощен труд...Тя каза ДОБРЕ...даде ми листа ..и аз си мисля че някъде трябва да е написано " Лицето може да полага нощен труд " Пише клинично здрав,неврологично стабилен , гирургично стабилен,вътрешно стабилен..но никъде не пише че мога да полагам нощен труд..Някой може ли да ми обясни дали трябва да ходя отново при нея за да напише че мога да полагам нощен труд...или това което е написала означава че мога ?! Благодаря ви ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си над 18 години друго не ти трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много по-важно е да не пише "не може да извършва нощен труд". Защото ако във всяко медицинско се изброяват видовете труд, които могат да се полагат, ще се получи нещо като Кодекс на труда....... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...