Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

SouRCe

Препоръчайте ми някакъв симулатор с MIG-29

Препоръчан отговор

Здравейте 

интересува ме има ли някакъв симулатор в който може да играе един мой приятел защото е запален на тази тема. Ще ви помоля за помощ ако може!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

flight simulator ; flight simulator X също така и boeing 747 и куп други.. Аз също гледам ''разследване на самолетни катастрофи знам ги ей''  :hush:  :nono:  :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

приятеля ми знае тези симулатори много го интересува симулатор с руски самолети например mig-29, mig-15,SU-27

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази е играта за него Flight Simulator X  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако може да ми кажеш откъде може да го изтегли ще ти бъда много благодарен!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Flight Simulator X във най-големият БГ торент сайт я има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във "War Thunder" има симулатор на МиГ-15 и на още около четиридесет модела руски самолети, но бая игра трябва да падне за да достигне нивото с реактивните самолети. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във "War Thunder" има симулатор на МиГ-15 и на още около четиридесет модела руски самолети, но бая игра трябва да падне за да достигне нивото с реактивните самолети. 

Почти във всички игри се дигат левъли за по-хбави и по-добри неща :) Това нещо обичайно... Ако искаш нещо хубаво трябва да изкараш ''пари'' в случая точки  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти във всички игри се дигат левъли за по-хбави и по-добри неща :) Това нещо обичайно... Ако искаш нещо хубаво трябва да изкараш ''пари'' в случая точки  ;)

Без да се заяждам, но така не се ли губи удоволствието от играта? Значи, ако имаш финанси ще си купиш   по-добри самолети? Е, къде е логиката ?? 

Целта на самата игра не е ли - самата игра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да се заяждам, но така не се ли губи удоволствието от играта? Значи, ако имаш финанси ще си купиш   по-добри самолети? Е, къде е логиката ?? 

Целта на самата игра не е ли - самата игра?

В тази игра целта мисля, че е да пилотираш :D Мисля, че в тази игра всички самолети са отворени и караш за кеф...Така мисля, не съм сигурен, но в други игри примерно трябва точки, за да караш или да имаш дадено нещо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

приятеля ми знае тези симулатори много го интересува симулатор с руски самолети например mig-29, mig-15,SU-27

ако може да ми кажеш откъде може да го изтегли ще ти бъда много благодарен!?

Значи ти си мъж и имаш приятел?!? :no-no: 

хахахахаха и такива ли плъзнахте из форума бе  :help wanted4:

И кой от вас е мъжа и кой жената при roleplay?  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам да помогнем на автора на темата, а не да влизаме в дребни разпри. В приятелството няма нищо лошо!!!!!

Сега по темата:

Има такъв във два варианта. Старичък е и с по - елементарна графика, но бива. Има го в един торент сайт започващ с буквичката "Z". Пишеш в търсачката му mig-29 и си готов  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре мерси но приятеля ми ми каза че и този и е играел с mig-29. Едва ли ще има нещо което да не е играел но тези май бяха най известните. Благодаря ви за помощта.

Можете да заключвате темата ако ще е полезна някой нека остане отворена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nedqlkow
      Здравейте,
      от известно време ползвам over the ear слушалки или по просто казано, слушалки, които покриват ушната мида. По-конкретно ето този модел https://powerlocus.com/bg-bg/produkt/bluetooth-slushalki-powerlocus-p3-black/.
      Доволен съм от звука, от относителната компактност на конкретните слушалки(имат възможност за сгъване), но определено особено през зимния период са доста дискомфортни, от гледна точка на размера си, тъй като не позволяват ползването нито на шапка, нито на качулка. От тази гледна точка ми се иска за по-студените периоди да си взема и един in-ear модел, по-популярен като слушалки тип тапи. Не ми се дават повече от 60-70 лева, защото през останалта част на годината ще ползвам моделът, който е споменат горе, но пък и не ми се купуват откровени боклуци. Разбира се, за 60-70 лева не очаквам чудеса, но все пак.
      Изисквания особени нямам. Иска ми се да разполагат с приличен бас, като за слушалка тип тапа разбира се и задължително да са безжични. Ще се радвам на всякакви предложения :)
    • от Dida Eneva
      https://4sales.bg/gps-dron-cg037-s-wi-fi-2075
      Може ли някой да ме посъветва за този дрон? Става ли за снимане на full HD видео?
    • от nedqlkow
      Здравейте,
      като следствие от предишната тема, която отворих, вероятно повечето хора, които пишат в този раздел са се запознали с нея, отварям тази. Искам да се ориентирам горе долу как стоят нещата, за да имам някаква представа как да процедирам в случай на пазаруване.
      Искам да се сдобия с компютърна конфигурация, включваща монитор, като таванът, който съм склонен да платя е 1200 лв. Както вероятно се подразбира, иска ми се въпросната конфигурация да може да подкарва съвременни заглавия, за да мога да се разтоварвам, когато хартиса някой друг час. Разбира се, с оглед на ниския бюджет не очаквам нищо впечатляващо, та моля, ако е възможно сумата, която съм споменал да не бъде дискутирана, а просто да се вместим в нейните рамки. Няколко неща, които смятам за важни:
      1. Не държа на нищо особено като характеристики относно монитора. До момента ползвам 17,3 инчов лаптоп и размерът му ми е идеален. Със сигурност не търся нещо, което да е по-голямо от телевизора ми :))
      2. Нямам навикът да държа няколко игри по едно и също време, респективно ползвам изключително малък % от мястото за съхранение на компютъра си. Обикновено тегля една игра, изигравам я, деинсталирам я и тогава тегля следващата. В момента от 1TB памет на лаптопа, който използвам, са заети не повече от 300 GB, в които влизат и Windows файловете и целия инсталиран software.
      Мисля, че това са двете неща, за които се сещам в момента.
    • от nedqlkow
      Здравейте,
      решил съм да се снабдя с видеорегистратор, причините мисля, че са ясни, няма смисъл да ги обяснявам. Направих грешката да се доверя на един от популярните сайтове за такива джаджи и в рамките на 2 седмици се сдобих с 2 различни модела, които се оказаха абсолютен провал.
      За първия в сайта беше написано, че покрива 180 градуса, след покупката се оказа, че са 90. Проявих разбиране, защото на всеки може да се случи да допусне грешка и го замених с друг, за който доплатих 20 лева отгоре, понеже имаше малко по-добри параметри. Доволен от покупката реших да го пусна да го тествам и след като 1-2 часа работеше както трябва, започна най-редовно да си забива, да трябва да изчакам да му падне батерията, за да може да се изключи, да снима по 13 секунди и да спира клипчето, въпреки че е настроен да прави 5 минутни клипчета и прочие. С две думи не работи както трябва.
      Сега предстои да отида в офиса на компанията, да им върна dvr-а и да си получа парите обратно. Искам да си взема нов, като ми се иска да е нещо качествено, което да не ми се налага след 1 седмица да връщам. Бюджетът ми е около 100-120 лева максимум, не ми се дават повече. Отворен съм към всякакви предложения. Благодаря на всички, които ще се включат в дискусията
    • от AngryChichko
      Здравейте съфорумци, 
      Имам нужда от малко помощ и се надявам по-опитните от вас да ударят едно рамо. Търся си телефонче до 300 лева, което да има сравнително добра камера и издържлива батерия (доколкото един смартфон позволява...) 
      Едно малко уточнение: Бих искал телефонът да има и предна камера. Общо взето, това са основните неща, които ме интересуват. Не робувам на марки, така, че давайте смело и предлагайте идеи.  
      Поздрави,
      AngryChichko
  • Дарение

• Добави ново...