Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stanislavrs

Предложете ми игра за конфигурацията ми

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже компютърът ми е пълна щайга и не знам какви игри да търся вече (понеже и аз съм по-претенциозен), реших да се допитам до вас. Търся някаква игричка са графики, колкото може да подкара компа ми без да се мъчи много, смисъл под 20fps да не пада. Да бъде някаква стрелба за предпочитане (нещо като battlefield), ако ли не - да е нещо като assassin's creed.

Ето и характеристиките на въпросната конфигурация:

CPU: AMD Athlon 7750 dual-core black edition 2700 MHz

GPU: ATI Radeon HD 2600 Pro

RAM: 3GB DDR2

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има игра battlefield play4free която няма големи изисквания. Само multiplayer е :)

https://www.youtube.com/watch?v=ZjGrcoo7Ddg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти сайт , където може да провериш какви игри може да ти поддържа компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На най-ниски настройки може да играете почти всички игри с тази конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има игра battlefield play4free която няма големи изисквания. Само multiplayer е :)

https://www.youtube.com/watch?v=ZjGrcoo7Ddg

Мерси, ще я пробвам. :)

Ето ти сайт , където може да провериш какви игри може да ти поддържа компютъра.

Знам го този сайт, но въпреки това можеш ли да предложиш нещо?  :)

На най-ниски настройки може да играете почти всички игри с тази конфигурация.

Ами не е точно така :D примерно Far Cry 3 върви само ако е на минимални настройки и съм на резолюция 800х600, при която се гледа отвратително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, ще я пробвам. :)

Знам го този сайт, но въпреки това можеш ли да предложиш нещо?  :)

Ами не е точно така :D примерно Far Cry 3 върви само ако е на минимални настройки и съм на резолюция 800х600, при която се гледа отвратително

Например

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това казах почти всички, за някой игри трябва да покриете минималните изисквания, а на Far Cry 3 са доста високи. Проблема само ти е пиксел шейдъра и DirectX версията на картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, доста е слабичка вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...