Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ReaperSL

проблем с процесора

Препоръчан отговор

Здравейте ,имам  следния проблем процесора ми стой само на 100 % натоварване дори и като не пипам лаптопа.. от 4-5 дена го забелязах това,видях ,че надолу в форума има подобно тема ,но там очевидно проблема е друг.На Виста съм(читава, купена е при закупуването на лаптопа,постояно се ъпдейтва)  досега не е правил така или поне аз не съм забелязал.Качил снимка с процесите,на който нищо не разбирам ако може малко помощ :)

post-64100-0-76114500-1396545357_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши името на процеса който товари процесора на 47%.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това Fahcore не беше ли оная програма дето "учените" могат да ти използват компютъра за изчисления?  :DНа мен ми прилича на миньор лепнат от някоя кракната игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам какво е това Fahcore..изклучих го ...ЦПУто падна на 10-20% и т'ва пак се появи само и ЦПУто отиде пак на 100...оффф...какво е това и как да махна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идете на Старт меню от там Run напишете msconfig в него и го премахнете от Startup менюто, отделно го деинсталирайте от програмите. Също силно препоръчвам да пуснете една проверка с Malwarebytes Antimalware след това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:wors: Благодаря момчета...махнах го това нещо...CPU -то се нормализира...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:wors: Благодаря момчета...махнах го това нещо...CPU -то се нормализира...

Не е зле да посетите софтуерния раздел там колегите ще ви помогнат да разберете дали сте изчистили всички гадини, защото те обикновено вървят на тълпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...