Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Dobri Panayotov

Въпроси относно Windows 8..

Препоръчан отговор

Здравейте колеги!

Използвам Windows 8 Pro от няколко часа на виртуална машина VMware. Имам компютър с оригинален (OEM) Windows 8 и за него излезе наскоро ъпдейт от маркета за Windows 8.1.

Та въпросите ми са следните:

1)Защо имам квадрадче с тикче отгоре вляво на иконите и как да го изключа, на работния плот? На другия комп. нямам такива неща.

2)Защо няма излязъл ъпдейт в маркета за Windows 8.1 на виртуалната машина, а на другия ми комп. вече има?

Торента, който съм изтеглил е от Замунда. Понеже не мога да го въведа, който се интересува ще му го пусна по лс.

Моля помогнете.

Защо, намерил съм активатор и съм го активирал? Моля помогнете по темата, ще бъда много благодарен!

Благодаря ви, предварително!!! :)  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега, че не разбрах нещо? Оригинален Windows 8 и торент клиент. Нещо не ми се връзват нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега, че не разбрах нещо? Оригинален Windows 8 и торент клиент. Нещо не ми се връзват нещата.Ю

Значи..

имам комп. със оригинален уиндоус на който ъпдейтите дойдоха и комп. с уиндоус от замунда на който ъпдейт за уиндоус 8.1 не идват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че сам си отговори с горният пост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи..

имам комп. със оригинален уиндоус на който ъпдейтите дойдоха и комп. с уиндоус от замунда на който ъпдейт за уиндоус 8.1 не идват

Няма и да дойдат. Не знам защо това те учудва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...