Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Даниелл

[ЛАПТОП]Проблем с копчето W

Препоръчан отговор

Здравейте , пиша ви защото имам проблем с копчето W , когато го натисна за кратко време няма проблеми , но примерно ако играя дадена игра или ми се наложи да го задържа продължително , няколко секунди след това продължава да си печата (или да стои натиснато) а аз вече съм го пуснал. Забелязах че зависи от продължителността от която съм го натиснал , тоест колкото по дълго го държа натиснато , толкова по дълго (след като го пусна) копчето остава активно. Някакви идеи ? Лаптопа е само на няколко месеца ... така малко се съмнявам да се е прецакало. Ако имате някакви мнения или идеи споделяйте :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де защо пусна две теми ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де защо пусна две теми ?

А , без да искам , натиснах два пъти копчето публикувай тема и се е качило 2 пъти , моля администраторите да изтрият старата тема .... съжалявам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При игра,компютърът е натоварен до последно,с натиснато копче още повече.Предполагам,че се получава автодовършване на командата,поради невъзможност за обработка на командата навреме.Аз съм забелязал подобно действие с превъртане на видео файл на кадър.Ако филма е с по слабо качество,пускам пръста от копчето и спира веднага.Като е качествен филма,превърта още няколко секунди,след отпускане на копчето...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При игра,компютърът е натоварен до последно,с натиснато копче още повече.Предполагам,че се получава автодовършване на командата,поради невъзможност за обработка на командата навреме.Аз съм забелязал подобно действие с превъртане на видео файл на кадър.Ако филма е с по слабо качество,пускам пръста от копчето и спира веднага.Като е качествен филма,превърта още няколко секунди,след отпускане на копчето...

е то това с филмите не е база за сравнение. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде стига глупости бе... Другите бутони се е изтрепал да ги задържа до последно, само W правил проблеми, което не означава че компа бавно изпълнява командите.

За мен е нещо по клавиатурата ти или някакъв вирус. Да, сега ще отида в бисерите, но съм имал случей на бацил, който автоматично пише в полетата буквата q.

Пробва ли го на друга ОС как се държи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде стига глупости бе... Другите бутони се е изтрепал да ги задържа до последно, само W правил проблеми, което не означава че компа бавно изпълнява командите.

За мен е нещо по клавиатурата ти или някакъв вирус. Да, сега ще отида в бисерите, но съм имал случей на бацил, който автоматично пише в полетата буквата q.

Пробва ли го на друга ОС как се държи ?

Ами не , как бих могъл да го направя , с виртуалка ли ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...