Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не се отваря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти добре ли си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти добре ли си @

Добре съм. Имам Нокия N 9  и в упътването пише, че ако се повреди нещо или трябва да се смени батерията да се носи в сервиз. Обаче изглежда като отлят със стъклото и ми е интересно как ще го отворят в сервиза !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре съм. Имам Нокия N 9  и в упътването пише, че ако се повреди нещо или трябва да се смени батерията да се носи в сервиз. Обаче изглежда като отлят със стъклото и ми е интересно как ще го отворят в сервиза !

Питай врачката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=i9u7r4j0atU

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питай врачката

Браво !!! Запуши ли им устите на онези с теслата и " Не се отваря " !!!

Благодаря ! ;)

Ти добре ли си ?

Гледай видеото долу и си задай въпроса към себе си !  :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С теслата.  :D

Брей изпреварил си ме. Но ако няма тесла може с "манарата"(за който не знае какво е това - брадва) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Браво !!! Запуши ли им устите на онези с теслата и " Не се отваря " !!!Благодаря ! ;)

Изобщо не си прав. Ти си този, който поства тема "...отваря неотваряем...". Ако беше написал, как да отворя еди какъв си телефон, отговорите щяха да са други. Ако го беше написал в Google, щеше да си спестиш и това, и да покажеш, че цениш времето на другите. Вярно че форумът е за да се дискутира и отговаря на въпроси, но да не ползваш търсачка в днешно време, е като да постнеш тема "Съмна ли се вече?". Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се отваря неотваряем GSM апарат ?

Така и не разбрах за какво ти е да си разглабяш телефона, но това си е твоя работа все пак. 

Изгледах клипа и определено останах впечатлен :no-no:  :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не си прав. Ти си този, който поства тема "...отваря неотваряем...". Ако беше написал, как да отворя еди какъв си телефон, отговорите щяха да са други. Ако го беше написал в Google, щеше да си спестиш и това, и да покажеш, че цениш времето на другите. Вярно че форумът е за да се дискутира и отговаря на въпроси, но да не ползваш търсачка в днешно време, е като да постнеш тема "Съмна ли се вече?".

Стори ми се за по-интересно да задам така въпроса с  противоречие. Предположих, че ще има повече дискусии и ето, че съм познал ;)

Така и не разбрах за какво ти е да си разглабяш телефона, но това си е твоя работа все пак. 

Изгледах клипа и определено останах впечатлен :no-no:  :giggle1:

Не мисля да го отварям. 

Имам Нокия N 9  и в упътването пише, че ако се повреди нещо или трябва да се смени батерията да се носи в сервиз. Обаче изглежда като отлят със стъклото и ми е интересно как ще го отворят в сервиза ! "

А за търсачките изобщо не се сетих. Реших направо тук да задам въпроса, защото има много компетентни и готови да дадат съвет специалисти техничари. Благодаря още веднъж. Любопитството ми бе задоволено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навсякъде има такива тъпаци дето се правят на интересни.Човека ви пита как се отваря телефона вие тесли и разни такива.Теслите по тъпите ви кратуни малоумници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...