Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Andrey_96

Проблем с връзката Laptop-TV - HDMI

Препоръчан отговор

Здравейте :) Имам лаптоп Acer Aspire 5820TG , който пробвах да свържа с HDMI за телевизора... Но интересно , картина на телевизора не се показва... Има всички драйвъри , кабела работи... Ако може да ми помогнете , ще ви бъда много благодарен :)PS: Пробвах и с друг HDMI кабел ,даже и с друг лаптоп... все същото стой... а и на друг телевизор... Има някаква настройка,която не я знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На телевизора,задаваш ли да работи на HDMI вход?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата горе е прав,задаваш ли телевизора да работи с HDMI - трябва да имаш едно копче на дистанционното да избираш режими като :Scart,HDMI,TV,VGA и такива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 4 HDMI и да задавам му такъв режим на правилния слот :) Свързал съм компютъра с един от тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 4 HDMI и да задавам му такъв режим на правилния слот :) Свързал съм компютъра с един от тях

А пробва ли на друг порт на телевизора, че май съм чувал за телевизори с няколко HDMI-а но работи само един.

Когато е свързан лаптопа с ТВто трябва да го вижда в настройките на видеодрайвера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натискаш Win+P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натискаш Win+P

Пробвах го , нестава

А пробва ли на друг порт на телевизора, че май съм чувал за телевизори с няколко HDMI-а но работи само един.

Когато е свързан лаптопа с ТВто трябва да го вижда в настройките на видеодрайвера.

За жалост на видео драйвъра даже не го отчита ,че е свързан с телевизор... апък отначало като сложих кабела , всичко си го отчете ,но пак нямаше нищо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах го , нестава

За жалост на видео драйвъра даже не го отчита ,че е свързан с телевизор... апък отначало като сложих кабела , всичко си го отчете ,но пак нямаше нищо...

Преинсталирай драйверите.Свържи лаптопа с телевизора при изключени уреди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай драйверите.Свържи лаптопа с телевизора при изключени уреди.

Направих и 2те - пак никаква файда ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо има гнило в цялата тая работа. Поразмърдай хубаво буксите, превключи към правилния вход на телевизора, разчовъркай се в настройките му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натискаш Win+P...И натисни - дублиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да го extend-не, щото пък трябва задължително да го дублира ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

натискаш Fn+F5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да го extend-не, щото пък трябва задължително да го дублира ?

Каквото и да е , важното е да излезе картина на телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

натискаш Fn+F5

Това също го пробвах многократно..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...