Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички.Вчера се рових по сайтовете за online тв и един от всички ми поиска инсталация на тази програма.Аз не съм много навътре в нещата признавам но въпреки това реших да я инсталирам.Тогава започнаха и проблемите ми,сега когато натисна на някой торент за да го сваля не се зарежда както обикновено utorrent а автоматично се зарежда тази програма и торента тръгва онлайн без да е необходимо да се сваля.Знам че тук ще получа помощ затова искам да Ви попитам какво всъщност представлява тази програма как се настройва и за какво може да се използва.Всъщност като се замисля не е чак толкова зле да не свалям на компютъра торенти а да ги гледам направо.Преди това обаче искам да се информирам за тази програма и знам че тук е точното място.Благодаря предварително на всички за помоща ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

http://info.acestream.org/#/about/advantages

Чети преди да инсталираш всичко, което ти предложат.

И с юторент можеш да гледаш без да сваляш, зависи дали се предлага.

Редактирано от ------------- (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми просто си  задай тоя тип файлове да ти се свалят  с торент клиента и проблем няма да имаш. Цъкаш на "отвори със"  и си избираш програма по дефолт .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми просто си  задай тоя тип файлове да ти се свалят  с торент клиента и проблем няма да имаш. Цъкаш на "отвори със"  и си избираш програма по дефолт .

Toй и сега проблеми няма, това е точно торент клиент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е плеар  и няма ама нищо общо с торент клиентите. Да съм по-конкретен е VLC  с добавено API от руснаците заради техния сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм го пробвал, но в сайта им пишеше, че е торен клиент, друго не съм гледал, защото не бих го сложил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите Ace Stream Media Center по никакъв начин не иска да стартира,ако някои знае нещо по въпроса моля да го сподели.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Parliament написа:

Здравеите Ace Stream Media Center по никакъв начин не иска да стартира,ако някои знае нещо по въпроса моля да го сподели.Благодаря предварително.

В пералнята ли не стартира ?
Какво точно сваляш, дай линк към страницата.
За боза ли е или за пингвин ?
Ако е за пингвин съм обяснил в тема за него как става.
За бозицата не знам, не съм го пробвал от миналата година на нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Белгиеца написа:

В пералнята ли не стартира ?
Какво точно сваляш, дай линк към страницата.
За боза ли е или за пингвин ?
Ако е за пингвин съм обяснил в тема за него как става.
За бозицата не знам, не съм го пробвал от миналата година на нея.

Те това не тръгва по никакъв начин.
Windows

rrrr.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Parliament написа:

Те това не тръгва по никакъв начин.
Windows

rrrr.png

Това е иконката на енджина мотора, показва че е тръгнал и ти сваля някакъв тв канал и даже и ти го раздаваш на други. Имаш връзка към цели 30 човека.
Трябва да пуснеш и пеъра или от браузъра ако гледаш директно, да видиш над черния екран опциите. Кликаш по тях и чакаш да му дойде кефа за всяка една, щото не тръгва моментално понякога.
Ако искаш избери си един сайт за торент телевизия и кажи кой канал искаш да гледаш, за да те ориентираме дали тръгва същия при нас, понеже от някои сайтове разни канали не работят.
Ти всъщност не казваш какво пробваш и как точно го пробваш, щото има безброй начини да не работи нещо, пък на мен не ми се харчат пари да се обаждам на импулсен телефон на някоя врачка, тя да ми каже това което ти нарочно не обясняваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Белгиеца написа:

Това е иконката на енджина мотора, показва че е тръгнал и ти сваля някакъв тв канал и даже и ти го раздаваш на други. Имаш връзка към цели 30 човека.
Трябва да пуснеш и пеъра или от браузъра ако гледаш директно, да видиш над черния екран опциите. Кликаш по тях и чакаш да му дойде кефа за всяка една, щото не тръгва моментално понякога.
Ако искаш избери си един сайт за торент телевизия и кажи кой канал искаш да гледаш, за да те ориентираме дали тръгва същия при нас, понеже от някои сайтове разни канали не работят.
Ти всъщност не казваш какво пробваш и как точно го пробваш, щото има безброй начини да не работи нещо, пък на мен не ми се харчат пари да се обаждам на импулсен телефон на някоя врачка, тя да ми каже това което ти нарочно не обясняваш.

Точно  иконката на енджина мотора не искаше да стартира,това е примерна снимка,нещо уиндовс се беше омазал сега вече е наред.Благодаря за помощта .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...