Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

blipiblop

Проблем с програма във фонов режим

Препоръчан отговор

Здравейте! Вчера си закупих 3G USB MODEM на Globul и след инсталирането на прилежащият софтуер се сблъсках с проблем, който не мога да си обясня по никакъв начин. Софтуерът се инсталира успешно, драйвърите също, но след като се инсталира програмата, чрез която се установява връзката с интернет се сблъсках с нещо необичайно. Софтуерът работи, но само на фонов режим. Т.е. програмата върви и taskbar-ът ми показва, че е отворена, но когато кликна на иконката, нищо не се случва, не мога да отворя прозореца на самата програма, което е от ключово значение за да се свържа с интернет, тъй като там е бутонът "Връзка", който трябва да се натисне за да се направи връзката с интернет. post-306340-0-59923700-1396701674_thumb.За по-запознатите в тази област, знам кога се проявява подобен проблем (ако дори може да се нарече така). Когато свържете компютърът към втори монитор в режим "Разширяване" (post-306340-0-33792000-1396701682_thumb.) и отворите програма, която очаквате да се появи на Монитор 1, а тя се появява на Монитор 2........................ Т.е. на монитор 1 нищо не се случва а само показва, че програмата работи във фонов режим и ако в този случай монитор 2 е изключен, потребителят не може да отвори програмата, тя се показва само и единствено във фонов режим.

Не знам дали може да вникнете в проблемът ми, тъй като не знам как точно да се изразя (поради липсата на логика в това, което се случва), но ако имате неясноти моля питайте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в настройките на програмата как е зададено да се появява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да видя настройките на програмата, тъй като не мога да я отворя....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да видя настройките на програмата, тъй като не мога да я отворя....

Може ли да я пробваш на друг компютър. Ако и там прави същия проблем, може да има проблем със самия софтуер или драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да я пробваш на друг компютър. Ако и там прави същия проблем, може да има проблем със самия софтуер или драйвер.

Пробвах я на 2 други лаптопа и на двата няма проблем и върви безотказно, вероятно е от лаптопа ми, но не знам къде се корени проблема... Интересното е че това е единствената програма, която ми е давала подобен бъг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах я на 2 други лаптопа и на двата няма проблем и върви безотказно, вероятно е от лаптопа ми, но не знам къде се корени проблема... Интересното е че това е единствената програма, която ми е давала подобен бъг.

Лаптопа ти с каква ОС е? Драйверите съвместими ли са? Виж и какви настройки си дал на видеокартата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа ти с каква ОС е? Драйверите съвместими ли са? Виж и какви настройки си дал на видеокартата

Windows 7 Ultimate 64 bit, не знам кой от драйверите ми може да не е съвместим все пак лаптопът е на една година и не са много слаби характеристиките, нито остарели..... и кое по точно да гледам, като настройки на видеото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...