Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

King-of-the-night

Ъпдейт на Sang DM-1013

Препоръчан отговор

Здравейте,

искам да попитам за един ъпдейт на Sang mp3 player dm-1013, има ли въобще такъв?

Търсих сайта на SANG, но ненамирам нищо имат ли сайт? Мога ли да славаля ъпдейт, от някаде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Марка Sang

2. Цената е около 20 лева.

Съвет: Радвай се, че работи и не прави глупости да му търсиш Update или смяна на software.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Светозар Стойчев
      Здравейте. 
      Имам проблем със зареждането на ОС след ъпдейт на BIOS. Става дума за лаптоп - DELL Latitude e5420. 
      Машината е закупена скоро втора ръка, все още в гаранционен срок. Работеше си идеално преди глупостта да пипам по БИОСа.
      Инсталирах Уиндоус 7 (Ultimate версия - най-тегления торент в замунда). Предположих, че след инсталацията са нужни драйвери. Влязох в сайта на DELL и открих един солиден списък с предложени драйвери точно за този модел лаптопи. Част от посочените файлове бяха на по-нови версии на БИОС. ОригиналнатаБИОС  версия на лаптоппа бе А01. Версиите, посочени в сайта бяха доста по-нови. След като опитах да ги инсталирам ми излезе съобщение, че за целта БИОСът ми трябва да е версия А02. Намерих я в сайта на DELL. Инсталирах я. Всичко си протече мирно и кротко, до момента, в който трябваше да ми зареди Уиндоус. След черния екран (с логото на DELL, модела на лаптопа и бутона за боот меню) машината се рестартира и така в един безкраен цикъл. 
      Два пъти съм инсталирал уиндоус през живота си, а драйвери изобщо, с БИОС пък изобщо не съм се занимавал. В сайта на ДЕЛ бе посочено, че е хубаво да се започне с инсталация първо на БИОС-ките файлове, след което да се продължи с останалите драйвери. Така и сторих. 
      Прочетох разни информации в интернет, включително и в този форум, но те допълнително ме объркаха. Не съм наясно с тези неща. Някъде бях прочел, че може да се дължи на различни отметки в SATA опциите -  АТА или AHCI. Сменях ги - нищо. Моля за съвет къде да търся проблема - в биоса, след ъпдейта, в Windows, хардуерен? Чудя се дали да започна преинсталация на уиндоус или да търся начини за възстановяване на старата версия на биос (аз нямам нейно копие). Не съм наясно изобщо.
      Благодаря предварително!
    • от CharlieScene
      Здравейте, искам да ви питам дали да си купя нова конфигурация или мога да ъпдейтна тази. 
      Компютъра ми е стар , но ако някоя част все пак става за нещо може да я използвам. 
      Моля предлагайте конфигурации до 450 - 500 лева.
      Ако е възможно да ми вървят игрите : Leauge of legends , Counter Strike Global Offensive на поне 60 fps.
      Ето я и моята конфигурация : http://prntscr.com/e1vobg
    • от Явор Г.
      Здравейте! Днес при опита си да направя restore и update на моят iPhone 5s през iTunes ми излезе някаква грешка (-1) точно към края на ъпдейта. Пробвах с друг firmware и пак същата история, през DFU mode го пусках и все същото. При опит за стартиране на телефона се стига само до появата на Apple логото и после угасва и до там. Ако някой си има идея как може да се реши този проблем ще съм му много благодарен!
    • от rusimc
      Здравейте! Днес си закупих малкия лаптоп Acer Aspire One 11 ( A01-132-C5BB ). Идва с оригинален уиндоус, но не успях да направя ъпдейт, поради липсата на място. Идва само с 32гб памет, от която са свободни около 13-14гб. Има ли начин извлека серийния номер, да изтегля .iso и да направя чиста инсталация, така че да си остана с оригинална операционна система?  Друг вариант е да забода един външен HDD, но дали ще се получат нещата?
    • от georgieff21
      Ако се чудите кой е последният софтуер за вашият huawei и желаете да го инсталирате :
      https://play.google.com/store/apps/details?id=es.eloygomez.firmware2
  • Дарение

• Добави ново...