Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

skalata_73

Кубрат Пулев-Ивица Перкович

Препоръчан отговор

Тази вечер ще е двубоя между Кобрата и Ивица Перкович (Хърватска). Двубоя ще се излъчва по Diema!

По програма от 21.30 започва Студио ,,Бокс,, директно, а от  22.00  ,,Международна боксова гала вечер,,-Рощок,Германия,директно!

Да викаме за Кобрата  :boxing3: Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как пък изведнъж се намериха толкова много фенове на този "спорт"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кобрата ши го смажи...... 

Е то ясно :wub: -просто исках да ,,подскажа,, за двубоя.Щото предния без малко да го оттърва :)

пп.Перкович капутишен-вива ла Кобрата Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде му ги намират на Пулев все такива пред пенсия и с повече загуби от колкото победи ? Тоя дори наскоро има загуба от торбата Устинов дето нашия го попиля .  Все едно Реал Мадрид преди мача за финала на Шампионската лига да прави контроли с Славия , Черноморец и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Къде му ги намират на Пулев все такива пред пенсия и с повече загуби от колкото победи ?...

Ми като са се отказали другите, ко да му  намерят  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде му ги намират на Пулев все такива пред пенсия и с повече загуби от колкото победи ? Тоя дори наскоро има загуба от торбата Устинов дето нашия го попиля .  Все едно Реал Мадрид преди мача за финала на Шампионската лига да прави контроли с Славия , Черноморец и т.н

Аве чак пък да го е попилял или пък да е торба ... посмали малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми като са се отказали другите, ко да му  намерят  :D

Е те тия дето са се отказали да не са по-стока ? :)

Има поне дузина дето са почти на нивото на Кобрата но те не се канят !

А тоя предния дето се отказа  от Съндърланд даже и Гугъла се затрудни да намери инфо за него !?! А в тубата няма и един клип с негов бой , само едно интервю !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пулев спечели мача в третия рунд.

Интересно ми е, силни противници не се канят с определена цел, или Пулев толкова ги е наплашил, че никой не иска да се бие срещу него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
.

Никой не иска.

А нашия иска само един - Кличко за да му вземе титлата.

И съответно му пускат разни никому неизвестни  боксьори, за да седи все пак на ринга.

Снощният мач си беше чист фарс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не иска.

А нашия иска само един - Кличко за да му вземе титлата.

И съответно му пускат разни никому неизвестни  боксьори, за да седи все пак на ринга.

Снощният мач си беше чист фарс.

Ми за тези пари кой да му доведат или кой да иска? То за 10 000 USD и аз мога да ида и да се предам.

А така поне му върви стажа, ... до Кличко не знам дали ще стигне. Много ще го разиграват а и не се знае дали един ден мача ще се развие в полза на нашия..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навремето от Дан Колов са бягали, сега от Кубрат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как пък изведнъж се намериха толкова много фенове на този "спорт"?

Оффтопик:"Малко" глупаво изказване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тук да документираме победата на Кобрата и резила на Перкович :ph34r:

http://vbox7.com/play:04149d558e

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Кличко приеме мача , тежко и горко му. Нашия ще го съсипе!

Нашия не е първия който се кани на Кличко ама до сега (близо едни десетина години) само му се канят ! Бих се радвал ако нашия го победи но определено не бих заложил пари на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакам момента да настъпи по-бързо, когато Кличко ще РАЗМАЖЕ Кобрата, че да заложа и аз малко кинти!

Ако Кличко приеме мача , тежко и горко му. Нашия ще го съсипе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Световният шампион в профибокса Владимир Кличко е останал бесен от служебното назначаване на Кубрат Пулев за следващ негов съперник. Той направи всичко  за да избяга от двубой с Кобрата, но в крайна сметка правилата на Федерацията го задължиха да се бие с българина.

В следващите две седмици ще се определи точната дата на сблъсъка, както и финансовите параметри. Шансовете на Кубрат не са малки. Счита се, че той е доста еднотипен с Кличко и именно в това е огромната надежда на всички нас.

zasada.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българският исполин Кубрат Пулев е съвсем близо до уговаряне на дългоочаквания мач за световната титла на Международната боксова федерация (IBF) с украинеца Владимир Кличко.

Най-вероятно датата на събитието ще бъде 6-ти септември, защото по предварителни планове тогава ще се проведе следващия дуел на Кличко, а от федерацията му наредиха да направи приоритет именно срещата си с Кобрата.

До края на годината трябва да се осъществи мачът ми с Кличко. Не ме е страх, в бокса страхът се преодолява още в детските години, после идва опитът. Кличко има силни страни, все пак 10 години е на върха, но е бил побеждаван неведнъж (три пъти бел.ред.) и сега ще му бъде поредният.

Нормално е да бяга от мен – аз съм Кубрат Пулев и той знае какво представлявам. Всички му знаят слабите страни, има какво да му покажа. Той никога не дава реванш на противниците си, а това не е поведение на шампион.

Ще дам най-доброто от себе си, ще тренирам идиотски до мача с него. Винаги нося българския флаг и винаги го вдигам, но ако загубя, може и да не го развея. Имам зложелатели, които искат да загубя, но на другите ще кажа да вярват в мен и в самите себе си", каза Кобрата.

http://inews.bg/Спорт/Кобрата-Ще-тренирам-идиотски-за-мача-с-Кличко_l.a_c.392_i.395544.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кобрата и Андреа ще тръгнат за Хамбург, за да унизят Владимир Кличко.

Публикувано изображение

След мача, ако той е успешен, Кубрат Пулев ще коленичи насред ринга и ще извади годежен пръстен, предлагайки брак на Андреа.

Въпросът е има ли сили Кобрата да нокаутира Влад и след това да го доунизи с годеж с Андреа?!

zasada.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фолк фурията Андреа и националният ни шампион по бокс Кубрат Пулев вече са горди родители.

21387_1414072803_42014.jpg

Да е честит синът им Сантино Пулев!

прочетете  тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...