Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

peppone1

Сваляне на mp3 музика от Youtube и Vbox7

Препоръчан отговор

Здравейте, казаха ми че има сайт Clip2 чрез който мога да свалям mp3-ки от Yotube и Vbox7, но нищо не става. Трябва ли да инсталирам някаква програма или тулбар, ако искам да ги сваля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Трябва ли да инсталирам някаква програма или тулбар, ако искам да ги сваля?...

Не! Има и други места от които може да сваляш.Ползвай Google !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои са тези места, освен обичайните сайтове, и дали ще се намери всичко от Youtube, защото съм търсил доста парчета и ги няма. Може ли директно от Youtube да ги сваля и ако е нужно с някаква програма да ги конвертирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои са тези места, освен обичайните сайтове, и дали ще се намери всичко от Youtube, защото съм търсил доста парчета и ги няма. Може ли директно от Youtube да ги сваля и ако е нужно с някаква програма да ги конвертирам?

Аз лично ползавм IDM или DownloadHelper за мозила ама за MP3 ще трябва да конвертираш дали през сайт или с програма все тая ама ще е задължително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

На клиповете често качеството им на звука е лошо. Иначе има сайтчета както за YouTube, така и за Vbox, където ти свалят и конвертират в mp3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Иначе има сайтчета както за YouTube, така и за Vbox, където ти свалят и конвертират в mp3....

Абсолютно! И затова не виждам смисъл от допълнителни програми!Например аз си свалям:

От vbox7 - от тук

От YouTube - oт тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, точно това ми трябваше, да може да се сваля целия клип и в mp3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...