Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Лаптопа ми е Леново Тинкпад Т 61 по някаква причина функциите на бутоните Контрол и Фн са разменени.Някой да има идея как да го оправя?В биос няма настройка за размяна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали не се объркваш с нещо което е стандартно за клавиатурите като подредба , а леново са се усрали :)

стандартно

Публикувано изображение

леново

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo не са се Oсрали, просто защото открай време ThinkPad е с такова разположение на Fn и Control. Който е ползвал дълго време ThinkPad може да ви каже, колко е по-удобно това разположение. Но всичко е въпрос на навик в крайна сметка. И съвсем между другото това е така още от времето когато ThinkPad беше рзработка на IBM. Едва в "новите" BIOS-и има опция за обръщане на двата клавиша. За по-старите (като например T61) има "пипнати" BIOS-и с такава опция. Въпросът е дали лаптопа е купен така или някой вече му е сменял BIOS-а. Също така е въпрос, кой е точния модел на T61, защото Тетки има много и от много години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък контрола във ъгъла ми не бачка и ползвам другия. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...