Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

qwerty123456789

Как да влезна в чужд компютър

Препоръчан отговор

Нали в сериала "Листопад", Перхунде влезна в компютъра на Ада и я разори яко като от нейно име купи много ненужна стока. Та въпроса ми е как го направи това ? С каква програма ? Питах в един друг форум, но те не ми отговориха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почукай на вратата на компютъра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук също едва ли ще ви отговорят. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Муахахах, темата от датата има доста споделяния из фейса, да видим как ще протече филма тук :DИ за да не съм пълен офтопик, трябва да го хакнеш за да влезеш в него. Само че ако е лаптоп внимавай, много са крехки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6:  Толкова лесно, ако се влизаше в комоютрите и се теглеха пари, то народа нямаше да ползва компютри бре :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали в сериала "Листопад", Перхунде влезна в компютъра на Ада и я разори яко като от нейно име купи много ненужна стока. Та въпроса ми е как го направи това ? С каква програма ? Питах в един друг форум, но те не ми отговориха.

Програма за обучение по компютърни технологии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, питам сериозно.

То е ясно, че Перхунде е развратница, но ми е интересно как влезна в нейния компютър ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, питам сериозно.

То е ясно, че Перхунде е развратница, но ми е интересно как влезна в нейния компютър ?

Това ще да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе, с какво си се напушил? Искаш да влезеш във компа на героинята на филма ли? Толкова ли си аут от реалният живот, м?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как:

Кликаш на старта,цъкаш на run и пишеш един код "FERHONDE_PC_IN_" излиза ти едно прозорче. Цъкаш OK 14 пъти и  след това ти излиза едно прозорче,в което трябва да избереш Ферхондето,което търсиш.То е  "FERHONDE_PC_IN_". Ще ти поиска паролата й. Тя е "ferh0nda_civic". Цъкаш ОК и ти се отваря компа на Ферхонде..

Послепис:Трябва компа да ти е с Microsoft Windows 1.02

Успех! :) 

Сетих се за нещо друго.Друг начин:

За целта ти трябва Mobira Cityman 150 и тостер. Свързваш ги с специален кабел и им инсталираш Microsoft Windows 1.02.След това следваш стъпките горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Перхунде Ферхунде се казва :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тоя не е добре с главата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обади се на Шефкет. Той може и да знае... :no-no:

П.П.: Това ми напомня на пост #1356 от темата за бисерите - http://goo.gl/gqtdWM :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още ли не е преместена тая тема в една от любимите ми !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още ли не е преместена тая тема в една от любимите ми !

В кошчето ли? Ще бъде :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как:

Кликаш на старта,цъкаш на run и пишеш един код "FERHONDE_PC_IN_" излиза ти едно прозорче. Цъкаш OK 14 пъти и  след това ти излиза едно прозорче,в което трябва да избереш Ферхондето,което търсиш.То е  "FERHONDE_PC_IN_". Ще ти поиска паролата й. Тя е "ferh0nda_civic". Цъкаш ОК и ти се отваря компа на Ферхонде..

Ами като го напиша ми излиза

"Windows cannot find "ferhonde_pc_in'. Make sure you typed the name correctly, and then try again."

Ама нали перхунде влиза в компютъра на оная негодница Ада ? Написах ada_pc_in и пак не се получи.

Аз ли нещо не правя правилно ?

За целта ти трябва Mobira Cityman 150 и тостер. Свързваш ги с специален кабел и им инсталираш Microsoft Windows 1.02.След това следваш стъпките горе.

Тостера ми изгоря, но имам партигрил, с него ще стане ли ?

Нямам толкова стар телефон, но имам аналогичен мобифон на моторола, ще може ли с него ?

Обади се на Шефкет. Той може и да знае... :no-no:

Е нали перхунде влезна в компютъра и с помощта на Джем ?

Но не знам как да се свържа с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя пич яко се е**ва с вас да знаете :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаа, взимаш една отверка развиваш двете винчета отзад отваряш капака и си вътре. Попринцип може и през CDто, но за там се изисква гъвкавост и макс 45кила така че внимавай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как:

Послепис:Трябва компа да ти е с Microsoft Windows 1.02

Успех! :) 

Сетих се за нещо друго.Друг начин:

Нц :no-no: не става , а аз също съм заинтересован но получавам само този надпис Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нц :no-no: не става , а аз също съм заинтересован но получавам само този надпис Публикувано изображение

Публикувано изображение

Трябва Windows 1.02!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...