Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Grubby

Лаптоп до 800 лева

Препоръчан отговор

Предложете ми лаптоп за тази сума, но да не надвишава много. Ще се ползва основно за игри, скайп и браузване. Като под игри разбирайте дота, лига и най-вече WoW. Не е задължително на високи настройки, а просто да вървят. Искам просто най-доброто за тези пари. Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри малко трудно, най-много да му съкратиш живота. Прочети тази тема: За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри малко трудно, най-много да му съкратиш живота. Прочети тази тема: За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв.

Аз съм я чел. Просто лаптопа не е за мене и това са условията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Lenovo B5400

Все пак игрите не са добра идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни и това: HP ProBook 450

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни и това: HP ProBook 450

Няма ли да е по-добре да е с отделно видео?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли да е по-добре да е с отделно видео?

Няма ли да е по-добре да вдигнеш малко бюджета.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли да е по-добре да вдигнеш малко бюджета.?

Със сигурност, но не зависи това от мене. Както казах не е за мене лаптопа, а за един приятел, та ако мога ще се опитам да го убедя. Иначе аз гледах този:Acer Aspire E1-571G NX.M7CEX.019. Някакви мнения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай,чакай малко. Първо казваш, че бюджета е 800 лв. "да не надвишава много" , сега предлагаш да си купил лаптоп които струва "930 лв."??? Я по-добре се разбери с твоя приятел, тогава пускай тема за конкретен бюджет. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай,чакай малко. Първо казваш, че бюджета е 800 лв. "да не надвишава много" , сега предлагаш да си купил лаптоп които струва "930 лв."??? Я по-добре се разбери с твоя приятел, тогава пускай тема за конкретен бюджет. ;)

Не ми ли четеш всички мнения? Приятеля ми иска да му предложа лаптоп до 800 лева, но и аз като вас се затруднявам. И както казах в предният ми пост, ако мога ще го убедя за малко по-скъп. Мисълта ми беше този дали наистина си струва 930 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уникален лаптоп на леново но е 10 инча : http://laptop-chasti.com/lenovo-a10-10-1

иначе стандартна големина 15.6  за параметри, пари и качество може да ти препоръчам : Notebook Acer Aspire 15.6 или Toshiba Satellite C55-A-167 15.6

това са две уникални машини

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цялата тема върви така: Предлагат се лаптопи с Интел, но без карта, което е неудовлетворително, с АМД+външна карта, което ще е има проблем с загряването. Извод: Няма лаптоп до 800 лв. за игри, а и за малко повече, ще е същия резултат... WOW иска доста по-сериозна машина...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...