Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dpmax

Проблем с матрицата на dell latitude 131l

Препоръчан отговор

Здравейте отново приятели ,проблемът ми е следният от какво е най вероятно въпросният модел лаптоп на  делл 

да изкарва половин образ на дисплея,връзвах го към външен монитор няма проблем но с неговата матрица се получава ето това (на снимката )  ,лентовият кабел,цялата матрица е за боклука или е възможно да има проблем с инвертора .

Поздрави на всички и благодаря на всеки помогнал !

post-195425-0-72898800-1396801476_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно лентов кабел. Не може да е от инвертора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно лентов кабел. Не може да е от инвертора.

Благодаря за бързият отговор,и аз предположих че ако е инвертора въобще няма да подава напрежение към матрицата ,но ако е лентата няма ли да е сходен проблемът ,аз имам съмнение че дисплея е за боклука ,но нека сподели опит някой по компетентен от мен,благодаря отново !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...