Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

anoniimen

Проблем със цееса

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам проблем с цс-а когато направя настройките на OpenGL, 1200x800 и натисна apply

ме изхвърля от играта

като опитам да вляза пак не е на OpenGL, a Ha Software c ниска резолюция

пробвах да преинстална играта, но имам същия проблем

Проверих резолюцията на екрана ми в Start -> Run -> dxdiag и от там знам на каква резолюция да правя играта

когато отварям играта имам две дебели черни линии отстрани и две тънки отгоре и отдолу

как да го направя на цял екран?

благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам проблем с цс-а когато направя настройките на OpenGL, 1200x800 и натисна apply

ме изхвърля от играта

като опитам да вляза пак не е на OpenGL, a Ha Software c ниска резолюция

пробвах да преинстална играта, но имам същия проблем

Проверих резолюцията на екрана ми в Start -> Run -> dxdiag и от там знам на каква резолюция да правя играта

когато отварям играта имам две дебели черни линии отстрани и две тънки отгоре и отдолу

как да го направя на цял екран?

благодаря предварително :)

Пробва ли друга версия на цс-а .......? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли друга версия на цс-а .......? 

първата която дръпнах нямаше ботове

тази която играя сега е cs 1.6 mega edition

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

първата която дръпнах нямаше ботове

тази която играя сега е cs 1.6 mega edition

Проблема с Don't Send при смяна на резолюция и т.н. съм го имал и аз , но мисля че при мен след като включих играта бяха настроени пробва ли отново?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си със стара видео карта може да имаш проблем със самият OpenGL (лично съм го изпитвал), но все пак трябва да ти бая стара машината, че да го имаш този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си със стара видео карта може да имаш проблем със самият OpenGL (лично съм го изпитвал), но все пак трябва да ти бая стара машината, че да го имаш този

проблем.

На Лаптоп съм

CPU: Genuine Intel® T2300 1.66GHz Двуядрен

RAM: 1.5 GB

GPU:Mobile Intel® 945 Express Chipset Family

DirectX 11

OpenGL 1.4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам значи не е от това пробвай с друг CS както ти каза другият човек. а и не сменяй резолюцията пробвай само OpenGL

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако екрана ти не е  тип квадрат иди в настройките и на дислпей мод избери Widescreen.И така ако не стане правиш следното D:GamesCounter-Strike 1.6hl.exe" -game cstrike -w1024 -h768 -freq 75 -nomaster зависи къде ти е инсталирана играта.С десен бутон пропартис или настройки както ти е при теб и трябва да го направиш да изглежда така както сам ти го написал.Също така може да направиш играта да въври с съвместимост Windows XP SP3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Taurus#
      Map: bb_mf1_pirate
      Type: Base Builder
      Author: Taurus#
      Download:
      #1 https://gamebanana.com/maps/199114
      #2 https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/111007/bb_mf1_pirate.html
      #3 http://www.mediafire.com/file/r9vl8q3i7fwty8o/bb_mf1_pirate.rar

Social media:
      Facebook: https://www.facebook.com/MapperTaurus
      Steam: http://steamcommunity.com/groups/Mapp...
      Gamebanana: http://gamebanana.com/members/1363831
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Интересно ми е да разбера вашата гледна точка относно CS GO и да споделя моята. Аз съм почитател на тази игра още от самото ѝ начало. Спомням си с носталгия времената ,в които с приятели играехме CS 1.5 и се наслаждавахме на чиста игра ,без хакове и подобни. Всичко беше просто и лесно ,без идиотските скинове и разни подобни начини да припечелват от хлапетата. 
      Единственото положително нещо ,което аз видях в CS GO e графиката. Оръжията и картите изглеждат несравнимо по-реалистични от тези в легендарния 1.6 да речем. И до тук с положителните неща. 

Менюто е кардинално променено и усложнено ,което е в пълно противоречие със същината на CS. Възможностите за модификация (поставяне на различни прицели ,гранатомети приклади ,ложе релси ,заглушители и подобни) не фигурират в тази игра ,но за сметка на това са поставени стотици идиотски скинове. Вместо създателите да вложат усилията си към старата школа почитатели на CS те са създали CS GO по-скоро за деца под 16г. 

Що за недоразумение са подобни скинове?!? Кой нормален човек в реалния живот би сторил подобна гавра с оръжието си?!? 
      Разбира се има камуфлажни скинове ,които са реалистични и реално се ползват с цел маскировка ,но те в тази глупава игра са може би под 15%.
      Разбира се гаврата с играта ,която са извършили е успех за Valve ,защото това е начин да продължават ,да заработват пари и след покупката на играта. Свят голям - дебили ,колкото искаш. 

Добавени са ненужни нови оръжия ,а базовите от предишни версии са доволно съсипани. Ще ви дам пример с М4А1 ,оръжие с 30 патрона в пълнител и скинът в играта е с пълнител на 30 патрона ,но реално разполагате само с 20. Това е пълнител използван миналия век при М16А1 и формата му е съвсем различна. 

M16A1:

M4A1:

Разликата в пълнителите е очевадна нали? 

Но това далеч не е цялата мизерия в тази мизерна игра. В стари версии на играта се ползва Famas F1 ,който реално е с пълнител на 25 патрона ,но в CS GO са поставили новата му модификация Famas G2 ,който е с пълнител на 30 патрона ,в играта обаче са 25. 
      Ето и разликата в двете оръжия. Разликата в пълнителите е също така очевадна:

Де да свършваха недомислиците в тази игра само до тук. При помпите под един и същ 12-ти калибър ,разликата в пораженията на автоматичната и класическата са почти двойни. Как така две помпи ползващи един и същ патрон ще имат такава огромна разлика? При пистолетите идиотщината е същата. Двете берети нанасят по-големи поражения от Glock-18 макар да ползват един патрон 9х19. Пистолетът FN Five Seven с патрон 5.7х28 нанася същите щети ,като Glock. А какво да кажем за идиотския револвер?!? Да реално при бърз самовзвод на петлето изстрелът е неточен ,но и при бавен ,както е направен "точния" изстрел в CS GO също не се постига особена точност. При точна стрелба с револвер ,петлето се издърпва с палец преди изстрел, така усилието на спусъка е по-малко ,и съответно точността на изстрела е по-висока. 

Създателите на CS GO не са пропуснали да покажат ,какви дебили са и при картечните пистолети. Примерно FN P90 нанася по-малки щети от HK MP-7 WTF?!? Как така става ,оръжие с по-слаб патрон да нанася по-големи поражения? Такава идиотщина само в CS може да се види. Същите малоумници са махнали едно от най-легендарните оръжия и в играта и в света  HK MP-5. Оръжие с патрон 9х18 ПП-19 "бизон" нанася същите поражения ,като P90 5.7x28. Отделно ,че играч може да получи 2-3 дори и 4 попадения в главата с тези оръжия и все още да продължава да е жив ,което е леко казано невъзможно. Реално каска би могла да спре 9х18 и 9х19 ,но все още не съществува такава ,способна да спре 5.7х28мм. 

Броя на носените боеприпаси за някои оръжия е смешно скромен ,по незнайна причина. Разбира се има много други детайли ,които забелязах ,но смятам ,че и наличните са предостатъчни за да твърдя уверено ,че CS GO не просто е провал ,той е една боза ,за която е грехота човек да си даде парите. Въпросните недоработки са направо подигравка с хората даващи пари и ценящи този легендарен шутър. 
    • от VolvoPower
      Значи досега съм сменил над 10 мишки, и се оказа, че проблемът не идва от мишките. Работя с 8цата и когато играя цс, мишката лагва.  Много е гадно. Движенията са забавени. Има ли решение на този проблем? Ако има, моля, кажете какво е то. 
      Благодаря.
    • от djani1
      здравейте купих си цс го от сайта g2a.com. Въпроса ми е ще мога ли да трейдвам скинове или тотално съм се прецакал с покупката си?
    • от rid3r
      Здравейте скоро си направих сървър на coutner-strike 1.6 пращах смс за реклами на сървъра ми но пак нямо много хора 4-5 човека как да има повече хора ?
  • Дарение

• Добави ново...