Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

gibson58

Драйвер за саунд карта на sony vaio

Препоръчан отговор

Инсталирах уиндоус 7 на този изключително стар модел pcg-663m.обаче няколко от драйверите ги няма в седмицата.А в ш*бания сайт на сони дори и не са чували този модел?!? Камо ли да имат драйвери.За момента най критичен ми е този за звукът.Пробвах с програми,които сами търсят и инсталират,но не намират нищо.Дали е възможно да му се подкара звукът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте съветите в тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като установихме че производителят и Nvidia а устройството е ланкарта,как разбираме кой е точният драйвер за тази карта?

Дай hardware id на устройството пък ще видим дали може да се открие "правилният драйвер"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах уиндоус 7 на този изключително стар модел pcg-663m.обаче няколко от драйверите ги няма в седмицата.А в ш*бания сайт на сони дори и не са чували този модел?!? Камо ли да имат драйвери.За момента най критичен ми е този за звукът.Пробвах с програми,които сами търсят и инсталират,но не намират нищо.Дали е възможно да му се подкара звукът?

На сайта на Sony няма ли търсене по сериен номер  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да използваш и тази програма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сайта на сони изобщо не откривам лаптопи от 6-та серия,камо ли точно този.Чудя се направо да му слагам хр,обаче като липсва в сайта модела как пак да му открия всички драйвери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние май само си говорим.Но ми се струва,че не следвате съветите ни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,достъпа до машината ще ми е в сряда.Просто търся решения, които да приложа тогава за да не губя време.Та как подяволите да му открия драйверите за хр,че много бави на 7?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,достъпа до машината ще ми е в сряда.Просто търся решения, които да приложа тогава за да не губя време.Та как подяволите да му открия драйверите за хр,че много бави на 7?

Продължаваш да задаваш въпроси, а ние не знаем какъв харудер има там вътре в това твое сони.

Вземи седни, па изпълни съветите до сега, и задавай ясни въпроси.

Ето ще ти дам пример:

Здравейте!

Днес си инсталирах Windows XP / Windows 7 / Windows 8 на една стара машина Sony XYZ

След инсталацията останаха 4 драйвера не инсталирани, а не успявам да намеря правилните драйвери в сайта на сони за тази операционна система.

Hardware id на устрайствата са :

PCIVEN_1969&DEV_1026&SUBSYS_82261043&REV_B0PCIVEN_1002&DEV_9442&SUBSYS_026A1043&REV_00USBVID_0C45&PID_627B&REV_0100PCIVEN_10EC&DEV_8139&SUBSYS_032010BD&REV_10__________

След един ето така написан въпрос, ще ти кажем "как подяволите" и "от къде подяволите" да свалиш драйвери. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега разбрах от собственика на лапито,че няма да имаме много време в сряда.Аз тогава ще видя ид-тата и ще ги постна както казах,но за малкото време което ще имам за действие,може никой да не отговори.Та това подяволите ми е притеснението.Ако можете да обясните каква е процедурата ще сте ми много полезни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копираш тия хардуерни идентификатори в мрежата и търсиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копираш тия хардуерни идентификатори в мрежата и търсиш.

A има ли по-сигурни/известни сайтове за сваляне или каквото покаже гугъл?Защото ако сляпо се инсталират може яко да се оплеска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tоку що успях да изжадя ИД-то на multi media audio contriler  .

PCIVEN_8086&DEV_2485&SUBSYS_8138104D&REV_02

Сега е с някаква олекотена версия на 7 (да,да, знам...) ама той много искаше да е с седмица.Да обаче е адски бавен.Та предполагам за виста и дума не може да става?  Та за ХР кои драйвери ще ми трябват? Че щом го няма в сайта на сони този модел vaio pcg-663m ще ми се наложи да търся всичко  ръчно.

Кои ИД-та да извадя?

За дъно,видео,аудио и лан картата...

едит//

Няма аудио за 7.Сложих ХП и те така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...