Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Radoslav Karacenov

Мнения за HTC One (M7)

Препоръчан отговор

Здревейте,какво ще кажете за този телефон? Намерих го в един сайт за 750лв,което е с 200-250лв по евтин от Emag.bg или smartphones.bg

Като му гледам характеристиките е перфектен само не разбирам защо са му сложили 4MP камера? Някой ако има този модел моля да каже мнение за телефона :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи сайта и ще ти кажа какво мисля за телефона :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След разни оплаквания, които съм чувал за модела (прекъсване на разговори и подобни), не бих си го купил.А така наречената камера е "само" 4 мегапиксела напълно целесъобразно - по-малка резолюция -> по-големи пиксели -> по-добра светлочувствителност и цветопредаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След разни оплаквания, които съм чувал за модела (прекъсване на разговори и подобни), не бих си го купил.

Така е - имаше доста оплаквания, когато излезе модела.

Сега, обаче, точно звука (и не само) е перфектен и дори да се появи някакво оплакване от този сорт е по-скоро от дефектна бройка, отколкото масово явление.

Говоря от опит и наистина много малко апарати могат да се мерят с него относно сила и чистота на въпросния звук както в слушалката при разговор, така и при възпроизвеждане на различни музикални формати, филми и т.н.

Авторе, за този сайт не мога да знам какъв е и не съм го чувал.

Обаче разгледай тези оферти - с по 30-40 лева са по-високи от 750 лева първите 4, но поне нещата при тези търговци са читави.

Пазарувал съм различни апарати по различно време (високия клас) и никакви грижи не съм срещал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След разни оплаквания, които съм чувал за модела (прекъсване на разговори и подобни), не бих си го купил.А така наречената камера е "само" 4 мегапиксела напълно целесъобразно - по-малка резолюция -> по-големи пиксели -> по-добра светлочувствителност и цветопредаване.

един и същ размер на матрицата, повече пиксели, по-малък размер на единичния пиксел, повече шум :) И да те питам при 240 точки на инч колко голяма снимка можеш да разпечаташ от 4мегапиксела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кое HTC горе-долу от такъв клас е по-добро? Трябва ми да има хубава камера,защото сега съм с една нокия Е6,където камерата и е 8мегапиксела но е пълна боза...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кое HTC горе-долу от такъв клас е по-добро? Трябва ми да има хубава камера,защото сега съм с една нокия Е6,където камерата и е 8мегапиксела но е пълна боза...

Би ли споделил защо всъщност си се насочил към HTC - защото ти харесва на външен вид, защото са ти го препоръчали или случайно?

И какво основно правиш с мобилния си апарат и за какво ще го използваш...

Питам те не за да си обогатя общата култура, а за да получиш адекватен отговор.

След малко ще ти постна няколко снимки от HTC и сам ще прецениш устройва ли те.

пп. Не мисли, че повече мегапиксели в камерата на даден мобилен апарат е равно на по-добро качество - не е така определено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не са ми харесвали вградените камери на Нокиа.Уж Карл Цайс оптика.Експериите също не ми харесват.За мен избора е НТС или Самсунг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Всички снимки са на автоматичен режим и мисля може още доста да се постигне, ако се настрои камерата ръчно.

пп. Най-горната снимка е правена от движещ се автомобил със скорост 80 км/час.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли споделил защо всъщност си се насочил към HTC - защото ти харесва на външен вид, защото са ти го препоръчали или случайно?

И какво основно правиш с мобилния си апарат и за какво ще го използваш...

Питам те не за да си обогатя общата култура, а за да получиш адекватен отговор.

След малко ще ти постна няколко снимки от HTC и сам ще прецениш устройва ли те.

пп. Не мисли, че повече мегапиксели в камерата на даден мобилен апарат е равно на по-добро качество - не е така определено.

Да знам,че мегапикселите са само за големината на изображението,но 4MP ако искаш да си изкараш на хартия по-голям формат,няма ли да са малко тези 4MP?(не съм много запознат де,но така си мисля)

Ами първо се бях насочил на Samsung,но мисля че станаха много комерсиални,на външен вид са почти еднакви всички,а и не знам дали всички модели са така но като натиснеш бутона за тел.указател много се бават... HTC-то и на вид ми харесва и ми се струва по-добро :D 

А тезни снимки от HTC One (M7) ли са ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC всички само ги хвалят и май само това, само какви загуби са регистрирали чета напоследък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам,че мегапикселите са само за големината на изображението,но 4MP ако искаш да си изкараш на хартия по-голям формат,няма ли да са малко тези 4MP?(не съм много запознат де,но така си мисля)

Ами първо се бях насочил на Samsung,но мисля че станаха много комерсиални,на външен вид са почти еднакви всички,а и не знам дали всички модели са така но като натиснеш бутона за тел.указател много се бават... HTC-то и на вид ми харесва и ми се струва по-добро :D

А тезни снимки от HTC One (M7) ли са ?

Да, от него са.

Ако държиш на качествена камера взимай Nokia 1020, но не знам доколко предпочиташ Windows Phone пред Андроида.

Малко е поорязан откъм екстри, но за сметка на това уникална бързина, никакво лагване, а камерата е нещо невероятно.

пп. С карта към кой мобилен оператор си?

Може да преподпишеш на някой от по-скъпите планове и да вземеш на изплащане HTC-то и то при нелоши условия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, от него са.

Ако държиш на качествена камера взимай Nokia 1020, но не знам доколко предпочиташ Windows Phone пред Андроида.

Малко е поорязан откъм екстри, но за сметка на това уникална бързина, никакво лагване, а камерата е нещо невероятно.

пп. С карта към кой мобилен оператор си?

Може да преподпишеш на някой от по-скъпите планове и да вземеш на изплащане HTC-то и то при нелоши условия.

Не благодаря :) ,мислил съм го този вариант но излиза над 1000лв телефона.

Windows Phone не ми харесва...А някой знае ли за това приложение tivizen(за цифрова телевизия) андроида коя версия трябва да е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не благодаря :) ,мислил съм го този вариант но излиза над 1000лв телефона.

Windows Phone не ми харесва...А някой знае ли за това приложение tivizen(за цифрова телевизия) андроида коя версия трябва да е?

TIVIZEN антена

[*]ТV антена

[*]Качествен цифров сигнал

[*]Възможност за запис на предавания

[*]Подходяща за смартфони и таблети с Android OS v.4.0 или по-висока и подържащи функцията USB Оn-the-go.

За да използвате антената, свалете приложението "tivizen mini for Phone" или приложението за таблет "tivizen mini for tablet" от Google Play.

Това е от сайта на Виваком.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е - имаше доста оплаквания, когато излезе модела.Сега, обаче, точно звука (и не само) е перфектен и дори да се появи някакво оплакване от този сорт е по-скоро от дефектна бройка, отколкото масово явление.Говоря от опит и наистина много малко апарати могат да се мерят с него относно сила и чистота на въпросния звук както в слушалката при разговор, така и при възпроизвеждане на различни музикални формати, филми и т.н. Авторе, за този сайт не мога да знам какъв е и не съм го чувал.Обаче разгледай тези оферти - с по 30-40 лева са по-високи от 750 лева първите 4, но поне нещата при тези търговци са читави.Пазарувал съм различни апарати по различно време (високия клас) и никакви грижи не съм срещал.

Такива впечатления са способни да ми развалят мнението за даден продукт, пък даже и да го оправят след това. 

един и същ размер на матрицата, повече пиксели, по-малък размер на единичния пиксел, повече шум :) И да те питам при 240 точки на инч колко голяма снимка можеш да разпечаташ от 4мегапиксела

Капитане, за мен "камерата" в телефона се ползва за снемане на баркодове примерно.

One M8 ми изглежда добре, въпреки че не съм се задълбочавал в ревюта.При така поставени изисквания ("камера", та "камера") според мен изборът е или хибридно устройство тип фотоапарат с вграден телефон (Galaxy S4 Zoom, което пак е компромисно решение), или някакъв телефон и отделно от него апаратче за 300-400 лева.Ще издам една "тайна" - не всичко е в мегапикселите. Професионални модели Nikon и Canon за по 10 000 лева са само с по 16-18 мегапиксела - защо ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC One е супер телефон.

LG прави по хубави снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...