Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

PaLMaL

Копие от диск с програма на него ?

Препоръчан отговор

Здравейте ,
Трябва да направя копие на един диск , на който има програма.Опитах с неро , но не ми се получава.Трябва първо да запиша файловете на компютъра , а след това да ги прехвърля на друг диск (имам само 1 записвачка) . Не съм се сблъсквал с такъв проблем и незнам , а и търсачката не ми помага..
Ето какво представлява папката на въпросния :

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копирай файловете от диска в една папка на компютъра и след това ги запиши като data на диск. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nero позволява копие на диск и само с едно устройство - оригиналният диск се прочита в буфер, след това се изважда, слага се празен и се записва върху него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , натискам Copy , следвам инструкцийте и ми се появява някаква грешка на 89% с неро. Ще пробвам и другия метод който ми написа човека от по-горе.ПС : Оправих се , след като ги записах като DATA с неро.

Благодаря ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава опитай с друга програма.

Сигурен ли сте,че дискът е изрядно записан и няма някакви грешки на него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...