Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

chakalcheto_pz1

Търся програма за изтриване на инфо от файл.

Препоръчан отговор

Здравейте тъй като не съм чувал за такава програма искам да попитам за помощ защото търсих и не намерих. :)
Търся такава програма
Публикувано изображение (Този файл е една проста картинка, аз търся и за всякакви файлове ако има но и да няма не е проблем.)

Това да го трие и да постави мойто с мой надпис или подобно, Пробвах с 1 програма но не ги изчиства "Picture Resize Genius"  Конвертира добре но няма опция да изчисти тези данни а аз търся точно това ако някой ми помогне ще му бъда благодарен, много пъти съм намирал решение за проблемите си тука. :)
Благодаря и приятен ден. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За изтриване на информация от изображения можете да ползвате xnview

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това да го трие и да постави мойто с мой надпис или подобно, 

Кое е то "това", от всички метаданни? Авторът можеш да си го редактираш и от прозореца от скрийншота. Също така, ако цъкнеш на най-долния ред (написан със синьо), можеш да изтриеш информацията.

За това ли питаш, или за нещо друго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За изтриване на информация от изображения можете да ползвате xnview

Точно за това става въпрос виждам но немога да го изтрия.. ? Как се казва самата команда да видя дали ще мога да намеря някой клип да помогне защото изображенията са много, не е само едно. Колкото може по просто да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно за това става въпрос виждам но немога да го изтрия.. ? Как се казва самата команда да видя дали ще мога да намеря някой клип да помогне защото изображенията са много, не е само едно. Колкото може по просто да е.

С копиране и запомняне в Paint не става ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряте програмата, намирате директорията с изображенията (да са в режим на миниатюри) и от едит менюто (беше нещо като erase all EXIF information)

А ако имате 100, 1000, 10000 снимки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах, аз и модератора не е една две снимки ;d поверче от 100 са. Иначе общо бяха към 700 ако не се лъжа, но повечето ги изтрих.

Отваряте програмата, намирате директорията с изображенията (да са в режим на миниатюри) и от едит менюто (беше нещо като erase all EXIF information)

А ако имате 100, 1000, 10000 снимки?

Става трудно.Сега видях това но не става казва ми че има някаква защита на личните данни ли нещо такова което нищо не ми говори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах, аз и модератора не е една две снимки ;d поверче от 100 са. Иначе общо бяха към 700 ако не се лъжа, но повечето ги изтрих.

Става трудно.Сега видях това но не става казва ми че има някаква защита на личните данни ли нещо такова което нищо не ми говори.

Ето за стандартната версия: http://newsgroup.xnview.com/viewtopic.php?f=39&t=10799

А за новата: избирате снимките (в отворен xnview) Tools->Metadata->Clean

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали capnemo ти отговори бе момко?

Пускаш xnViews - маркираш снимките - десен бутон върху тях - Отметки - Изчистване на всички тагове.

Нещо повече ли ти трябва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това да го трие и да постави мойто с мой надпис

Упражнението теоретично погледнато с цел каква е. Да се изтрият данните на притежаващият авторските права на изображението ли. Ако е така, явно живеете във век, в който интернет  не е това което е. Днес винаги който има желания може да потърси по изображение оригиналният притежател на правата.  Не знам доколко е правомерна въобще промяната на информацията  в тази част от файла, а и тя не служи за име на файла и не участва в подредбата му  като символ спрямо който да се  примерно изглед на подредба(Arrange) в директорията  или някаква събствена табица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето за стандартната версия: http://newsgroup.xnview.com/viewtopic.php?f=39&t=10799

А за новата: избирате снимките (в отворен xnview) Tools->Metadata->Clean

Страшно много ти благодаря. Стана Благодаря ти пак, разбираш много и затова искам да те попитам а ако искам аз да поставя нов надпис как ? (питам те защото това което на теб ще ти отнеме 1 минута на мен 1 час не съм толкова добре с ангииския)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшно много ти благодаря. Стана Благодаря ти пак, разбираш много и затова искам да те попитам а ако искам аз да поставя нов надпис как ? (питам те защото това което на теб ще ти отнеме 1 минута на мен 1 час не съм толкова добре с ангииския)

С коя версия сте? xnview или xnviewmp?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали capnemo ти отговори бе момко?

Пускаш xnViews - маркираш снимките - десен бутон върху тях - Отметки - Изчистване на всички тагове.

Нещо повече ли ти трябва?

Благодаря и на теб не бях видял твоя пост. (не бях презаредил страницата много бързо написахте всички)

Упражнението теоретично погледнато с цел каква е. Да се изтрият данните на притежаващият авторските права на изображението ли. Ако е така, явно живеете във век, в който интернет  не е това което е. Днес винаги който има желания може да потърси по изображение оригиналният притежател на правата.  Не знам доколко е правомерна въобще промяната на информацията  в тази част от файла, а и тя не служи за име на файла и не участва в подредбата му  като символ спрямо който да се  примерно изглед на подредба(Arrange) в директорията  или някаква събствена табица.

Не разбрах повечето от казаното, но не не са авторски права а сайтове и други простотии (лично аз мразя да имам реклами) 

С коя версия сте? xnview или xnviewmp?

XnView, и пак ти благодаря, Може да заключвате благодаря на всички за помоща , :) Приятна вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и на теб не бях видял твоя пост. (не бях презаредил страницата много бързо написахте всички)

Не разбрах повечето от казаното, но не не са авторски права а сайтове и други простотии (лично аз мразя да имам реклами) 

XnView, и пак ти благодаря, Може да заключвате благодаря на всички за помоща , :) Приятна вечер.

Ето тук е обяснено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...