Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

korduna

Музикална клавиатура

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели.

Зная че темата е донякъде офтопик, но се каня скоро да инвестирам известна сума в музикална клавиатура (пиано де). Ако някой има някакъв опит, би ли ми препоръчал някой модел? Условията са ми да има динамична клавиатура и пълен брой клавиши -85/88. Последното обаче не е съвсем важно, виждам че има модели с 1 октава по-малки, което бих преглътнал в името на това, да работи под Линукс.

Питам, ако някой наистина има опит, все пак това, поне за мен си е сериозна инвестиция, а не ми се инсталира Уиндоус само заради това. Задал съм този въпрос в още няколко форума и наистина искам, ако някой може да ми помогне, информацията да е от първа ръка, с търсачката сам мога да работя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което търсиш, се нарича midi клавиатура. Това е най-доброто, за парите си : http://www.radoslavmusic.com/product.php?id_product=851

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което търсиш, се нарича midi клавиатура. Това е най-доброто, за парите си : http://www.radoslavmusic.com/product.php?id_product=851

Много ти благодаря, това наистина ме устройва. Все пак ще изчакам малко, ако има някакви други предложения, в смисъл, при тази цена, парите не са проблем, бих купил и нещо по-скъпичко. Въпросът е да върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от по-скъпичко, това си има pitch и modulation и качеството му на изработка е страхотно, но все пак виж и клавиатурите на Korg. Аз също ще си взимам, но ще е с 49 клавиша и пак ще е M-Audio

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от по-скъпичко, това си има pitch и modulation и качеството му на изработка е страхотно, но все пак виж и клавиатурите на Korg. Аз също ще си взимам, но ще е с 49 клавиша и пак ще е M-Audio

Почти ме убеди :) Все пак обаче моделчето ще си го купя от София, не че разликата с пловдивския магазин, който предлагаш, е голяма, но така или иначе едни спестени 150 км. и няколко лева си струват заниманието. Благодаря ти още веднъж.  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, ама той бил в Пловдив магазина... още по-добре за мен! Иначе може и в Амазон и Ибей да го има на по-тънки цени, прочети и потребителски мнения все пак, преди да го закупиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...