Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

rusimc

Ядосвате ли се когато играете ?

Препоръчан отговор

Здравейте :) Не съм виждал подобна тема из форумите за това реших да пусна една такава. Предлагам да дискусираме до каква степен сте си изпускали нервите и заради коя игра. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До такава степен, че си счупих новия телефон.... Пак когато ме ядосат шефотеве, изкарвах си нервите в/у служебната кола. Такива неща е изтърпяла, че незнам още как я карат :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз никога не се ядосвам, нямам проблем с нервите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо зависи от играта, в някои игри е почти невъзможно да се ядоса човек. Иначе лично аз съм чупил клавиатура, засилвал съм мишка към масата и съм пращал писмо до компанията създала играта с предложение за IQ тест преди регистрация...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да троша не, ама писах на компанията Zynga да си сменят художниците на Скритите хроники с по-читави.

Като нарисуват те такива сцени тъмници Оди търси предмети

то нищо се не види пфууу

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако осъзнаеш, че всичко е игра, то няма повод за ядосване. Проблема е, че много често хората се вживяват и вманиячават... Карайте по-леко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако осъзнаеш, че всичко е игра, то няма повод за ядосване. Проблема е, че много често хората се вживяват и вманиячават... Карайте по-леко...

е така е, игра е -

и нали точно защото е игра и затова трябва да ти е приятно, да те разтоварва - а не обратното да ти образува нерви

:computer8:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да троша не, ама писах на компанията Zynga да си сменят художниците на Скритите хроники с по-читави.Като нарисуват те такива сцени тъмници Оди търси предметито нищо се не види пфууу

Офтопик. Определено бих те посъветвал да си калибрираш монитора. Показаната картинка е с много сносна хистограма и изобщо не би трябвало да се визуализира толкова "тъмна". На моя дисплей се вижда идеално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам такива проблеми с нервите :) Нервя се, но много рядко  :) Ако се изнервя си го изкарвам на клавиатурата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е ясна, а съм с малък стар асуски TN панел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офтопик. Определено бих те посъветвал да си калибрираш монитора. Показаната картинка е с много сносна хистограма и изобщо не би трябвало да се визуализира толкова "тъмна". На моя дисплей се вижда идеално.

хм

ще рече че монитора ми не е у ред така ли

:(

21 инчов Сименс

какво е това калибриране, сега го чувам

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се ядосвам на игри въобще, имам си други проблеми в реалния живот, на които да се ядосвам. :)

Иначе си спомням само един път на San Andreas се нервирах, когато 30 минути се бих с бандите за територия и тамън да стане моя и ме убиха отзад, но чак да блъскам и да трескам не се е случвало никога заради игра, която и да е. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз понякога се ядосвам в игрите, особенно ако няколко пъти се пробвам да мина нещо, а не го минавам. Дори да спра играта, мисълта че не съм го минал ме подлудява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

хмще рече че монитора ми не е у ред така ли :(

Ако не различаваш предметите на картинката - да. Но "не е в ред" не е задължително да значи "повреден".

21 инчов Сименскакво е това калибриране, сега го чувам :rolleyes:

Много важно нещо за мониторите. Всеки дисплей има маса параметри, които (би трябвало да) се нагласят в завода, но отделно се изменят в зависимост усповията на експлоатация на монитора и с течение на времето. Много качествен и гадно калибриран дисплей вади по-лоша картина, отколкото некачествен но идеално калибриран. Примено, ако си променяла яркост и контраст, без да си много запозната как работят, е доста вероятно да си поразвалила работата. Калибрация на око си е трудна работа. Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То такава си е снимката, хистограмата е в тъмната част. но и при мен се вижда много добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Не съм виждал подобна тема из форумите за това реших да пусна една такава. Предлагам да дискусираме до каква степен сте си изпускали нервите и заради коя игра. :)

Заради игри от рода на Jump and run /Prince of Persia и подобните и/ - направо ми идва да си счупя мишката понякога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте се да играете тази игра, след това ще си говорим - http://www.cat-mario.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма адреналин в една игра няма смисъл да се играе, но все пак си остава просто една игра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз много се ядосвам най-често в мултиплеър игрите когато има "тарикати" с хакове и т.н. Чупил съм единствено мишка в стената. Повече го "яде" бюрото. Гледам да не се ядносвам за глупости, но понякога наистина е невъзможно, особенно когато си се вживял много в играта. Единствената игра, която никога не ме е изкарвала извън нерви е Half-life 2. На всички друго е имало поне по един удар в масата :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То такава си е снимката, хистограмата е в тъмната част. но и при мен се вижда много добре

не е, такава е и самата сцена

тъмница

снимката е от сайта на Зингата и е едно към едно

:(

ще видя някой майстор за калибриране колко ще иска

макар че се съмнявам че пак нещо ще се вижда

те са им такива в Хрониките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ко ? Майстор за калибриране ? Пробвай в настройките на монитора, би трябвало да имаш готови preset-и - game, text, internet, movie и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е, такава е и самата сцена

тъмница

Виждаш ли всичките квадратчета? Горното ляво трябва да се вижда едва-едва, но трябва да го виждаш.

Публикувано изображение

ко ? Майстор за калибриране ? Пробвай в настройките на монитора, би трябвало да имаш готови preset-и - game, text, internet, movie и т.н.

Да, струва си да се пробва. Макар че съм виждал дисплеи с толкова ужасна заводска калибрация, че не ставаха за 5 пари, без да се побутнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въх, че хубава тема! Ядосвам се и още как! Във всяко нещо, което правя, аз горя. Така е и когато играя. Не върви ли на дадено място, в дадена игра, веднага започвам да "забременявам" цялата рода, по женска линия, на разработчиците. :P

А какви ядове съм брал, когато ми вкарваха гол или, ако падах, когато играех PES онлайн, не е за разправяне. :shake_puter:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...