Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

grantpri

Samsung R70 Bios update

Препоръчан отговор

Здравейте може ли малко помощ... искам да си инсталирам нова версия на биоса... в момента биосът ми е : Phoenix Technologies LTD, Версия 06AB... и искам да го сложа по - нова версия ... можете ли да ми кажете от къде да си изтегля по - новата версия и как да я инсталирам... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли малко помощ... искам да си инсталирам нова версия на биоса... в момента биосът ми е : Phoenix Technologies LTD, Версия 06AB... и искам да го сложа по - нова версия ... можете ли да ми кажете от къде да си изтегля по - новата версия и как да я инсталирам... :)

От сайта на производителя! А имате ли сериозна причина да ъпдейтвате БИОС-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради каква причина искаш да обновяваш биоса. Ако компютъра работи добре не е препоръчително да го правиш. Това е само крайна мярка и то ако има проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сайта на производителя! А имате ли сериозна причина да ъпдейтвате БИОС-а?

до колкото съм информиран по - новите биоси подобрявали охлаждането ... а в моя случай се притеснявам доста за видео картата ми която 

е : nVIDIA GeForce 8600M GS .... четох някъде че били бъгави и лесно се разваляли .. а нов лаптоп не ми се купува...заради това мисля  да сложа по -нова версия биос ... ако греша някъде ме поправете защото може и да съм чел някакви глупости :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

до колкото съм информиран по - новите биоси подобрявали охлаждането ... а в моя случай се притеснявам доста за видео картата ми която 

е : nVIDIA GeForce 8600M GS .... четох някъде че били бъгави и лесно се разваляли .. а нов лаптоп не ми се купува...заради това мисля  да сложа по -нова версия биос ... ако греша някъде ме поправете защото може и да съм чел някакви глупости :)

За всяка нова версия на БИОС има списък с промените. Така че трябва там да почетете, а не някакви общи приказки из интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всяка нова версия на БИОС има списък с промените. Така че трябва там да почетете, а не някакви общи приказки из интернет

Добре благодаря за съвета :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре благодаря за съвета :)

Няма как биос да ти подобри охлаждането на лаптопа. Направи му профилактика ако се налага и си купи външна подложка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а ако кажем че слагам по - мощен процесор .. трябва ли да слагам друг биос или не е необходимо ...? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а ако кажем че слагам по - мощен процесор .. трябва ли да слагам друг биос или не е необходимо ...? 

Проверявате текущата ви версия какви процесори поддържа. Но слагането на по-мощен процесор може да окаже силно негативно влияние върху температурния баланс вътре в машината!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото, което може да добавиш е малко РАМ памет. Максимум 4 гигабайта. Сега не знам с колко си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...