Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Marto_99mz

Как да увелича резолюцията на монитора си ?

Препоръчан отговор

Монитора ми е LCD 24 инча, максималната резолюция която мога да избера е 1360х768.Според мен е ниска за толкова голям монитор, това е максимума има ли начин да я увелича повече?post-348693-0-07582100-1397077882_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резолюцията е според възможностите на видеокартата по принцип, а не монитора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да гадаем. Какъв точно е хардуерът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диагонала на монитора не значи нищо. Ако става въпрос за някъв мини телевизор най-вероятно е HD Ready.

пс. Има значение и по-какъв начин е свързан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма инсталирани драйвери на видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора ми е LCD 24 инча, максималната резолюция която мога да избера е 1360х768.Според мен е ниска за толкова голям монитор, това е максимума има ли начин да я увелича повече?Публикувано изображение123.png

Не казваш,каква е резолюцията на монитора,защото ако и тя е 1360х768,какъв е смисъла от въпроса ти?Ако е така,дори да зададеш от настройките на видео картата1920x1080 ,качеството няма да се подобри.Единствено ще се намалят размерите на иконите и шрифта на уиндоус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казваш,каква е резолюцията на монитора,защото ако и тя е 1360х768,какъв е смисъла от въпроса ти?

Няма 24" LG с резолюция 1360х768. Ако не е FullHD, тогава ще е 1366х768.

Такива необичайни числа като 1360 означават едно - не са инсталирани видеодрайвери. Людмил е прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...