Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

forca

блокирани входящи обаждания

Препоръчан отговор

Имам тел. Huawei U8180. Половин година работеше без проблем, но от около 3 седмици блокира всички входящи обаждания. Пробвах с различни сим карти при всички блокира входящите, явно е от апарата. В настройките всичко е отблокирано, няма пренасочване на разговори. Пробвах всякакви кодове от интернет, но при въвеждането на тези за отблокиране ми изписва "Проблем с връзката или невалиден MMI код". Някаква идея!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресетвал ли си телефона до заводски настройки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресетвал ли си телефона до заводски настройки?

За съжаление и там удрям на камък. Просто забива като опитам да го върна към заводски настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление и там удрям на камък. Просто забива като опитам да го върна към заводски настройки.

Тогава ще дам само един съвет. Носиш на сервиз. Може и самият телефон да е дефектен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава ще дам само един съвет. Носиш на сервиз. Може и самият телефон да е дефектен.

Ами така се оказва - на сервиз, говорих с едно момче от плесио и то ми каза, че в този случай остава телефона да се префлашне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами така се оказва - на сервиз, говорих с едно момче от плесио и то ми каза, че в този случай остава телефона да се префлашне.

Ами сервиз, друг избор няма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ivailo Mihalev
      Здравейте, колебая се кой от двата телефона да си взема и бих искал да чуя и вашето мнение по въпроса.Телефона не ми трябва за игри, а основно ме интересува камерата и доброто изпълнение на ежедневните задължения.Благодаря предварително!

Поздрави!
    • от Ани Божкова
      Здравейте! Така, искам да си купя нов телефон, и се спрях на няколко варианта - Huawei P Smart 2019 Dual, Huawei Y7 2019 Dual и Samsung A405F Galaxy A40 64 GB Dual. Колебая се много, тъй като харесвам камерата, менюто и процесора на Samsung-а, но много хора са ми казвали, че телефоните от тази марка се развалят бързо (батерията пада бързо, телефонът става по-бавен и т.н.) 😐 От друга страна съм доволна от Huawei като марка, но като цяло операционната система не ми допада... Ще съм благодарна на съвети (още по-добре ако са от личен опит) кой от трите да си взема или пък на нови предложения!
    • от Ramiram
      Здравейте на всички бих искал да попитам кога ще излезе новият ъпдейт на Huawei Emui 9.1?
    • от Ramiram
      Здравейте искам да си купя нов Телефон но незнам какъв да си избера за това исках да попитам и вас за вашето мнение кой телефон бихте ми препоръчали Huawei Mate 20 Pro Samsung Galaxy Note 9 Motorola One Nokia 8.1 това са едни от моделите но разбира се може и да си избера и други модели кажете си вашето мнение цената няма значение благодаря предварително
    • от BojidarSK
      Здравейте, трябва да се сдобия с 2 подходящи бюджетни смартфона които имат добър цена-качество коефициент. След като се разрових в интернет успях да формирам лист с няколко смартфона които изглеждат добри за цената си и са налични в нашите магазини, но все пак искам да се допитам до вашето мнение. Телефоните биват:
      Motorola One - 340 лв
      Xiaomi Mi A2 Lite - 360 лв
      Honor 8X - 380 лв
      Motorola Moto G6 Plus - 390 лв
      Huawei P Smart - 420 лв
      Huawei P20 Lite - 500 лв

Не съм сигурен дали Huawei P20 Lite не е малко над бюджета ми, но все пак съм го поставил тук. Кой от тези смартфони бихте препоръчали? По характеристики са много близки един до друг което пречи на преценката ми.
  • Дарение

• Добави ново...