Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Значи имам един въпрос и един проблем! Че когато свържа комп. с телевизора и компютъра заспива?!? о.О . Рових из настройките на видео картата и комп., но не мога да си реша проблема :( Свързвам ги с HDMI кабел. Видео картата ми е AMD Radeon HD 7700 Series

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам един въпрос и един проблем! Че когато свържа комп. с телевизора и компютъра заспива?!? о.О . Рових из настройките на видео картата и комп., но не мога да си реша проблема :( Свързвам ги с HDMI кабел. Видео картата ми е AMD Radeon HD 7700 Series

Е как така ?

Само щом го свържеш и заспива ?

В настройките на Power management провери ли за изключване на Sleep ?

Това по проблема.

А къде е въпросът ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как така ?

Само щом го свържеш и заспива ?

В настройките на Power management провери ли за изключване на Sleep ?

Това по проблема.

А къде е въпросът ?

Да щом го свържа и заспива. И да изкл. съм всички настройки за заспиване 

P.S и въпроса е как да го поправя :D Забравил съм го защото пиша с екранната клавиатура защото др. се развали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PowerMngnt, не ти трябва вкл. кабела и цъкаш с десен бутон десктопа>Propertiers(Персонализиране)>Display(Екран)> и си избираш (от лявата страна) или настройка за свързване към проектор или Настройка на разделителна способност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PowerMngnt, не ти трябва вкл. кабела и цъкаш с десен бутон десктопа>Propertiers(Персонализиране)>Display(Екран)> и си избираш (от лявата страна) или настройка за свързване към проектор или Настройка на разделителна способност.

Добре влизам в разделителната способност и после какво 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми след това избираш от табовете монитора, но първо индентифициране. По-добре ще стане от настройката Свързване към проектор щото има опции http://www.youtube.com/watch?v=Tyfxwl03APc като гледам трябва да се поразбъркаш из телевизора, но нека да го направи някой който разбира.Това видео повече се вижда http://www.youtube.com/watch?v=nKTXJ7TyIWA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи разбрах защо ми заспива монитора, но и да искам не мога да го оправя ЗАЩОТО...

Направих едни настройки на видео картата че като вкл. ХДМИ кабела компютъра ми прехвърля картината на телевизора, НО картината е синя защото трябва да му направя резолюцията, АМА как да му направя резолюцията като монитора е черен (в режим на спане). 

И стигам до извода че или трябва да си купувам нов телевизор, или нов монитор :/

P.S. АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ ЩЕ СЪМ МУ МНОООГО БЛАГОДАРЕН, АКО МИ КАЖЕ КАК ДА ГО ОПРАВЯ :)  :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
....

P.S. АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ ЩЕ СЪМ МУ МНОООГО БЛАГОДАРЕН, АКО МИ КАЖЕ КАК ДА ГО ОПРАВЯ :)  :wors:

Ако спрете да викате някой може и да ви помогне!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако спрете да викате някой може и да ви помогне!!!

Ще си викам колкото си искам  :angry: Коментара ти е напълно излишен  :swear2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си викам колкото си искам  :angry: Коментара ти е напълно излишен  :swear2:

Баси неблагодарника !

Ами оправяй се сам тогава !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи разбрах защо ми заспива монитора, но и да искам не мога да го оправя ЗАЩОТО...

Направих едни настройки на видео картата че като вкл. ХДМИ кабела компютъра ми прехвърля картината на телевизора, НО картината е синя защото трябва да му направя резолюцията, АМА как да му направя резолюцията като монитора е черен (в режим на спане). 

И стигам до извода че или трябва да си купувам нов телевизор, или нов монитор :/

Правилен си се насочил. Купувай нов телевизор направо. Това ще коригира твоята некомпетентност и лошо отношение към другите.

А за настройката, която питаш - при windows 7 и 8 се прави с комбинацията win + p

А относно заглавието, моля да се запознаете с този текст

http://kaksepishe.com/s-sas/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...