Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

KGKulata

Как да премахна My Lands от компютъра?

Препоръчан отговор

Здравейте!Смених няколко плеъра и се спрях на SMPlayer.Най ми допадна и като възпроизвеждане,БГ меню,всякакви опций и т.н-казано на кратко VLC,BS,КМ,GOM и POT плеърите за сега ги оставям в историята.Проблемът е че при инсталацията в лаптопа ми влезе и една онлайн игра-My Lands.Няма я в контрол панел-деинсталиране а като отворя местоположението и се отваря Google-Application и няма опция за деинсталиране.Деинсталирах хрома и след това изтрих в папките-папките свързани с Google и My Lands-local,roaming,user,програмни файлове,програмни файлове (х86) както и долу в ляво на всички програми.Почистих със CCleaner и накрая си инсталирах отново хрома.Днес се прибирам и лаптопа ври и кипи на високи обороти.Вкарвам паролата и на екрана се показва въпросната игра която сама се е стартирала и чака да се логна в профила и(какъвто нямам и не съм правил) и от това самостартиране лаптопа беше вдигнал оборотите.Отново прегледах папките споменати по горе и никъде не видях въпросната игра.В инструменти и стартиране на CCleaner също не фигурира.Някой има ли идея къде се съхранява тази игра и как се премахва.Дали не върви със SMPlayer и само ако него деинсталирам ще се махне играта.Този плеър пък е свързан със свободно сваляне и автоматично възпроизвеждане от YouTube които пък е свързан с Google и от там(поне така мисля) файловете на играта се намират в папката Google-Application.Може и да бъркам нещо,но играта сама се беше стартирала. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adwcleaner+MalwarebytesAntimalwareСъщо виж и в приложенията на Хром да не се е набутала.Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adwcleaner+MalwarebytesAntimalwareСъщо виж и в приложенията на Хром да не се е набутала.Поздрави.

В папките на Хром не виждам такова име.Освен в персонализиране и контролиране да има нещо,ама като поразгледах не можах да открия нищо.За кои приложения по точно говориш?

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни двете програмки които ти споменах в тая поредност и рестартирай след всяка, почти съм сигурен че ще премахнат проблема.Говоря иначе за Еxtensions на браузъра, но програмките ще го премахнат и от там ако го има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни двете програмки които ти споменах в тая поредност и рестартирай след всяка, почти съм сигурен че ще премахнат проблема.Говоря иначе за Еxtensions на браузъра, но програмките ще го премахнат и от там ако го има.

Вчера мислех да пусна AdwCleaner и JRT но реших направо да деинсталирам хрома заедно с всичките му папки и не очаквах играта сама да се стартира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако напишеш долу във старт менюто и търсачката: > My Lands ???

Какво ще ти открие ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера мислех да пусна AdwCleaner и JRT но реших направо да деинсталирам хрома заедно с всичките му папки и не очаквах играта сама да се стартира.

То хрома и да го махаш ти си все още си имаш бекъп на разширенията в браузъра на акаунта ти, пусни най-добре една проверка сега и накрая един mbam пусни за финална проверка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако напишеш долу във старт менюто и търсачката: > My Lands ???

Какво ще ти открие ?

Минах с AdwCleaner и JRT и всичко е чисто-празни логове.Като написах в търсачката My Lands излезе само това-нищо.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минах с AdwCleaner и JRT и всичко е чисто-празни логове.Като написах в търсачката My Lands излезе само това-нищо.

Публикувано изображение

А проблема все още има ли го?

А това което е намерила търсачката можеш със десен бутон да ги изтриеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А проблема все още има ли го?

А това което е намерила търсачката можеш със десен бутон да ги изтриеш.

Проблемът е че търсачката също нищо не открива.Тези файлове са от играта K&M(рицари и търговци) единствената игра която играя от 20 год.и то почти нямам време за нея.Ето и резултатите от другото сканиране-пак нищо.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е че търсачката също нищо не открива.Тези файлове са от играта K&M(рицари и търговци) единствената игра която играя от 20 год.и то почти нямам време за нея.Ето и резултатите от другото сканиране-пак нищо.

Публикувано изображение

За всеки случай, погледни във Контролен панел и добавяне и премахване на програми, Дали имаш нещо инсталирано, което не познаваш.Например да се казва Пандора.Или нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всеки случай, погледни във Контролен панел и добавяне и премахване на програми, Дали имаш нещо инсталирано, което не познаваш.Например да се казва Пандора.Или нещо подобно.

Всичко е старо.Новите са само SMPlayer,преинсталираният хром и вчера с плеъра се инсталира автоматично и някакъв BrowserMark който го деинсталирах.

П.П Извинявам се но след второто сканиране на търсачката на дял С ми излезе това:

Публикувано изображение

Дали ще мога да го изтрия ако в него е причината?-става въпрос за последните два. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е старо.Новите са само SMPlayer,преинсталираният хром и вчера с плеъра се инсталира автоматично и някакъв BrowserMark който го деинсталирах.

До тук не ми стана ясно, дали се самозарежда, все още играта???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До тук не ми стана ясно, дали се самозарежда, все още играта???

Вчера изтрих всичко и днес се беше самозаредила.Търся причината.Това трие ли се?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера изтрих всичко и днес се беше самозаредила.Търся причината.Това трие ли се?

Публикувано изображение

Да трие се.Трий наред всичко свързано със играта.И пиши след това за резултата. После ще му мислим.

Виждам заяключени папки.Пиши ако не се трият.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да трие се.Трий наред всичко свързано със играта.И пиши след това за резултата. После ще му мислим.

Виждам заяключени папки.Пиши ако не се трият.

Като ги цъкнах с ляв и после с десен бутон на мишката ги изтрих-иначе нямаха опция за изтриване.Направих повторна проверка на дяловете и за сега всичко е чисто.Притеснява ме факта че тези файлове бяха едва 3-4 КБ и едва ли са играта-много малки,освен да не стартират нещо.Предлагам да спрем до тук и да видя утре като се прибера от работа дали лаптопа пак ще ме чака врейки и кипейки да играем.Дано в тези изтрити файлове да е причината.На оказалите съдействие-Благодаря! :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...