Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Alfa Romeo Beibee

Driveri-те не се инсталират докрай -,-

Препоръчан отговор

Значи дойде време да си обновя драйвърите. Започвам да ги инсталирам стига до по-малко от средата и спира инсталатора пише ми че можело да съм имал тези драйвъри или по-нови (нямам ги) .. Пише също nVIDIA PsyX нещо си Failed ...Малко помощ ;дВидео Карта: nVIDIA GeForce GT 620M 1 GB (в сайта на nVIDIA пишеше много интересно описание на най-новия драйвър , този който не мога да инсталирам... датата му на излизане е 07.04.2014 :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази карта не ти трябват най-новите драйвъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи дойде време да си обновя драйвърите. Започвам да ги инсталирам стига до по-малко от средата и спира инсталатора пише ми че можело да съм имал тези драйвъри или по-нови (нямам ги) .. Пише също nVIDIA PsyX нещо си Failed ...Малко помощ ;дВидео Карта: nVIDIA GeForce GT 620M 1 GB (в сайта на nVIDIA пишеше много интересно описание на най-новия драйвър , този който не мога да инсталирам... датата му на излизане е 07.04.2014 :help wanted4:

Каква ти е операционната система?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази карта не ти трябват най-новите драйвъри.

Ами сякаш ми трябват защото 1-во на няколко пъти игрите ми сечаха обнових драйвъра и се оправиха  , че и по-добре вървяха игрите 2-ро защо тогава от нВИДИА качват драйвъри през има няма месец за картата ми ? о.О бъгна ми се сайта за прикачване на снимки , щях да дам снимка да видиш точно проблема ..

Каква ти е операционната система?

Windows 7 32 bit | брато преди малко пробвах със по стара версия на драйвъри пак същия проблем ... изписва нВИДИА Psyx нещо си nVIDIA Drivers Failed .. и преди съм инсталирал бета едва ли е от това ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сякаш ми трябват защото 1-во на няколко пъти игрите ми сечаха обнових драйвъра и се оправиха  , че и по-добре вървяха игрите 2-ро защо тогава от нВИДИА качват драйвъри през има няма месец за картата ми ? о.О бъгна ми се сайта за прикачване на снимки , щях да дам снимка да видиш точно проблема ..

Windows 7 32 bit

От 7.4 е още бета версия по добре вземи

http://www.geforce.com/drivers/results/73783 - windows 7 32

И ако още вади странни съобщения при инсталация - снимай странността и я постни в следващия пост

За да качиш снимка - http://picbg.net/login.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 7.4 е още бета версия по добре вземи

http://www.geforce.com/drivers/results/73783 - windows 7 32

И ако още вади странни съобщения при инсталация - снимай странността и я постни в следващия пост

За да качиш снимка - http://picbg.net/login.php

нещо тези сайтове за прикачване на снимки баш днеска не ми зареждат ... компа нещо не е в ред днес иначе тази e

[url=http://picbg.net/img.php?file=a18e8abd1078ed57.png][img]http://store.picbg.net/thumb/ED/57/a18e8abd1078ed57.png[/img][/url]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е сигурно, че игрите ти засичат поради драйвера на видеокартата. Ако е било от това, при обновяването на новия нямаше да имаш повече проблеми. Кажи си цялата конфигурация. Също така трябва да кажеш точно номера на грешката или съобщението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е сигурно, че игрите ти засичат поради драйвера на видеокартата. Ако е било от това, при обновяването на новия нямаше да имаш повече проблеми. Кажи си цялата конфигурация. Също така трябва да кажеш точно номера на грешката или съобщението.

Ама то там е далаверата , че когато си сменя драйвърите (пробвал съм от по-нов към по-стар драйвър) игрите ми си вървят пак нормално , само че когато съм с най-новите драйвъри игрите ми вървят повече от перфектно с високо ФПС иначе конфигурацията е следната:Лаптоп: Acer Aspire E1-571G много добър за игри ;дПроцесор: Intel Core I3 - 2 ядрен 2.4GHzRAM: 4 GBВидео Карта: nVIDIA GeForce GT 620M 1 GB

П.П. сайтовете за прикачване на снимки точно днес не ми зареждат поради паранормални причини.... :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите насичат защото вероятно прегряваш компютъра. Инсталирай една AIDA и покажи как са ти температурите. 

Ако ще инсталираш наи-новите драйвери деинсталираш старите и тогава инсталираш новите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите насичат защото вероятно прегряваш компютъра. Инсталирай една AIDA и покажи как са ти температурите. 

Ако ще инсталираш наи-новите драйвери деинсталираш старите и тогава инсталираш новите.

не го прегрявам ... компа си е нов на 4 5 месеца има няма не се товари също инсталатора на видео драйвърите сам си премахваше старите драйвъри и след рестарт си инсталва новите ... но има някакъв проблем изписва nVIDIA Installator Failed ... разбрах , че не го прегрявам защото преди си играя с часове а сега още докато вляза в играта и сеч (става само при графика над 800х600) :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не го прегрявам ... компа си е нов на 4 5 месеца има няма не се товари също инсталатора на видео драйвърите сам си премахваше старите драйвъри и след рестарт си инсталва новите ... но има някакъв проблем изписва nVIDIA Installator Failed ... разбрах , че не го прегрявам защото преди си играя с часове а сега още докато вляза в играта и сеч (става само при графика над 800х600) :/

Пробвай с по стари драйвери и все пак покажи една снимка от AIDA или Speccy ( това са програми, който ти показват с какъв хардуер си, но дават и информация за температурите на системата).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с по стари драйвери и все пак покажи една снимка от AIDA или Speccy ( това са програми, който ти показват с какъв хардуер си, но дават и информация за температурите на системата).

Сега ще пробвам с по-стари драйвъри , speccy не ми показва температурата на видеото (макар , че съм сигурен че не е от това) а температурата на процесора е м/у 56-62 , хард диска е на 29-32 С

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще пробвам с по-стари драйвъри , speccy не ми показва температурата на видеото (макар , че съм сигурен че не е от това) а температурата на процесора е м/у 56-62 , хард диска е на 29-32 С

Нямаш проблем с температурите. Това са глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

62 градуса на процесор при положение че инсталираш драйвери. На видеокартата не показва ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

62 градуса на процесор при положение че инсталираш драйвери. На видеокартата не показва ли?

на видеото не показва ... и изобщо неска компа не си е в нормалната кондиция :Д сега тъкмо ще пробвам да инсталирам стари драйвъри | айде отново този проблем.. -,- понеже точно днес сайтовете за прикачване на снимки не ми зареждат ще кажа какво ми изписва.   nVIDIA Installer failedComponent:   Version:   Status:PhysX System Software 9.13.1220   A newer or a same versionGraphics Driver 334.89 FailednVIDIA GeForce Expirience   1.8.2.1   Not Installed

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на видеото не показва ... и изобщо неска компа не си е в нормалната кондиция :Д сега тъкмо ще пробвам да инсталирам стари драйвъри | айде отново този проблем.. -,- понеже точно днес сайтовете за прикачване на снимки не ми зареждат ще кажа какво ми изписва.   nVIDIA Installer failedComponent:   Version:   Status:PhysX System Software 9.13.1220   A newer or a same versionGraphics Driver 334.89 FailednVIDIA GeForce Expirience   1.8.2.1   Not Installed

В Device manager вижда ли се въобще тази карта? Да не си пипал нещо в Биос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Device manager вижда ли се въобще тази карта? Да не си пипал нещо в Биос?

не съм пипал нищо в биос  , днес си сядам на компа и гледам яко сеч .. и тъкмо забелязах че не ми се показва видеото в device manager вижда се само Intel HD Graphics

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм пипал нищо в биос  , днес си сядам на компа и гледам яко сеч .. и тъкмо забелязах че не ми се показва видеото в device manager вижда се само Intel HD Graphics

Ето ти къде е проблема. Виж в биос какво е избрано. Ако трябва го ресетни. Виж да не би на лаптопа да има бутон или комбинация за спиране и пускане на външната видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти къде е проблема. Виж в биос какво е избрано. Ако трябва го ресетни. Виж да не би на лаптопа да има бутон или комбинация за спиране и пускане на външната видеокарта.

Оо брато позабравил съм ги тия неща с биоси и други подобни няма ли друго решение ? Защото пак казвам не съм пипал нищо :д и между другото имам някакво неизвестно устройство съмнявам се да не е видео картата..? Смисъл то е в други устройства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оо брато позабравил съм ги тия неща с биоси и други подобни няма ли друго решение ? Защото пак казвам не съм пипал нищо :д и между другото имам някакво неизвестно устройство съмнявам се да не е видео картата..? Смисъл то е в други устройства.

Е AIDA ще ти каже какво е това друг устройство. Предполагам че ще ти е видеокартата. Това за биос е само предположение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е AIDA ще ти каже какво е това друг устройство. Предполагам че ще ти е видеокартата. Това за биос е само предположение. 

Пробвах я тази AIDA и син екран dumping memory .. :д ще падна днеска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах я тази AIDA и син екран dumping memory .. :д ще падна днеска

AIDA e програма и то доста лека. Не може да ти излиза син екран от нея. Явно проблема ти е хардуерен не е причина в драйверите. Мой познат има горе долу същия проблем като теб само, че там компютъра му влиза в SafeMode. И на него му изчезва външната карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NVidia-та изисква да са качени Netframework-овете. След това рестарт и инсталацията ще се случи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AIDA e програма и то доста лека. Не може да ти излиза син екран от нея. Явно проблема ти е хардуерен не е причина в драйверите. Мой познат има горе долу същия проблем като теб само, че там компютъра му влиза в SafeMode. И на него му изчезва външната карта.

не знам ,но компа си е много зле последно време смисъл прави чакмаци , ама иначе пак си е бърз което е добре за сега..

NVidia-та изисква да са качени Netframework-овете. След това рестарт и инсталацията ще се случи...

Тези Netframeworks има ли значение версия нещо ? Ако може линк за сваляне - видеото ми е nVIDIA GeForce GT 620 M (да споделя за всеки случай нищо , че е спомената по-рано в темата) ;д  (Успях да кача снимките от грешките който ми излизат) Неизвестното устройство явно е видеото ми О.оПубликувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам ,но компа си е много зле последно време смисъл прави чакмаци , ама иначе пак си е бърз което е добре за сега..

Тези Netframeworks има ли значение версия нещо ? Ако може линк за сваляне - видеото ми е nVIDIA GeForce GT 620 M (да споделя за всеки случай нищо , че е спомената по-рано в темата) ;д

http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=274

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...