Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kimstera

Странен проблем на Асус К53

Препоръчан отговор

Здравейте имам следния проблем с моя лаптоп  като стартирам лаптопа  без да съм играл или гледал филм  проверих на Аида 64 че лаптопа ми му са много високи градусите на работа от стенд бай режим които са от порядъка на 89-91 градуса.Преди 2-3 дена  се появи за пореден път проблема със лаговете и забиването по време на гейминг особено като цъкам фифа 14 или Ф1 2013.Не знам точно откъде идва този проблем но е доста често срещан.Лаптопа ми е с две видеокарти едната е Intel hd graphics 3000 Nvidia GeForce GT 520MX 1gb.Преди да се появи проблема и на двете игри които по-горе споменах на висока и на средна графика игрите вървят без никакъв проблем.Може ли проблема по някакъв начин да се отстрани без да се налага да го нося на доктор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми надали. От кога не е почиствано охлаждането? Това е най-добре да се свърши в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и параметрите на моя лаптоп:

• [*]Процесор: Intel Core i7-2410M 2.30 GHz дo 3.10GHz Turbo [*]Памет: 8 GB 1333 MHz DDR3 [*]Хард диск: 750GB SATA 5400 rpm [*]Видео карта: 1GB GeForce GT 520MX 1 gb ,Integrated:Intel Hd Graphics 3000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следния проблем с моя лаптоп  като стартирам лаптопа  без да съм играл или гледал филм  проверих на Аида 64 че лаптопа ми му са много високи градусите на работа от стенд бай режим които са от порядъка на 89-91 градуса.Преди 2-3 дена  се появи за пореден път проблема със лаговете и забиването по време на гейминг особено като цъкам фифа 14 или Ф1 2013.Не знам точно откъде идва този проблем но е доста често срещан.Лаптопа ми е с две видеокарти едната е Intel hd graphics 3000 Nvidia GeForce GT 520MX 1gb.Преди да се появи проблема и на двете игри които по-горе споменах на висока и на средна графика игрите вървят без никакъв проблем.Може ли проблема по някакъв начин да се отстрани без да се налага да го нося на доктор?

да не би да има прах във вентилаторите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми надали. От кога не е почиствано охлаждането? Това е най-добре да се свърши в сервиз.

преди 1месец беше почистен

включих и охлаждащата подложка но с 1-2 градуса пада температурата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nvidia GeForce GT 520MX 1gb - Това ти е проблема. Тази карта просто съсипва всеки модел лаптоп. Много грее. Занеси лаптопа на сервиз да му се направи профилактика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ли го чисти, или сервиз?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сервиз

Ако преди е бил наред - върни им го. Да си оправят нещата.

Прекалено много неща са за да гадаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То работата не е само до почистване а и смяна на пастата. Ако е работил дълго време при високи температури може и термопомпата да е сдала багажа което води до подмяна на цялото охлаждане, а ако го ползваш при тези температури неминуемо ще се отлепи някой чип. Не знам какво са ти обяснявали при покупката но тая 520ка е далеч от карта на която може да се играе. То като цяло тая машина не е за игри ама .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...