Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ngdorado

Проблем с Samsung S5230 Star

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с частично неработещ тъчскрийн. Искам да попитам мога ли по някакъв начин да извлека информацията от телефона преди да го занеса за ремонт. Питам защото имам доста важна информация на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш информация на карта памет, просто я махаш от телефона. Като го закачиш с кабел към компютър би трябвало да ти даде достъп до телефона и да си изтеглиш необходимата информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. Картата памет я оправих, проблема е там че имам информация в бележките на телефона. Телефона се състои от три страници. Тях ги местя, мога да отговарям на обаждания, но до там. Долната част на тъчскрийна не ми работи правилно. USB настройките са ми направени като за флаш памет. За съжаление не мога да отида поне в настройките за да ги сменя на PC SUITE :(, тогава ще е лесно. На мен ми трябва да си измъкна информацията от бележника на телефона. Предполагам че дори и сам да си сменя тъчскрийна цялата информация ще се загуби. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога ли по някакъв начин да си извлека поне телефонните номера от телефона. тъй като не са ми на сим картата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш, но можеш да помолиш в сервиза да ти запазят данните преди да направят ресет на телефона. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...