Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

tremal

Рестарт бутона не работи

Препоръчан отговор

Тия дни ми върви само на въпроси...

Рестарт бутона на кутията не иска да работи. Впрочем не съм сигурен дали този бутон е за рестарт де, но така си мисля. Бутончето е малко, а точно под него има кръгче с триъгълник вътре, или иначе казано, нещо такова http://prikachi.com/images/833/7247833r.png

Самото бутонче е свързано за дъното, ако не се лъжа на същото място, където е свързан и бутонът за включване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да точно това е бутончето за рестарт, провери дали всички кабели към него са вързани. Същия проблем имах, оказаха се, че кабелите са за смяна ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ги гледах, свързани са, но тия дни ще погледна пак. Аз питах по - скоро за да разбера дали няма някаква настройка, защото този бутон никога не е работил при мен :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж дали кабелите не са объркани в свързването...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей провери тези кабели  http://prikachi.com/images/229/7248229V.jpg Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s: по-скоро е за ресет,защото рестартът първо затваря Уиндоус-а и после изключва компа,а този бутон направо изключва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тия бутони също се прецакват, това че при натиск бутона цъка, не значи че работи, цъкането се прави с една лостова пружинка и тя няма нищо общо с електрическата част на бутона. най често се прецаква бутона за включване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж от контрол панела опциите за захранване да не е настроен да не прави нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тия бутони също се прецакват, това че при натиск бутона цъка, не значи че работи, цъкането се прави с една лостова пружинка и тя няма нищо общо с електрическата част на бутона. най често се прецаква бутона за включване

Моето копче за включване работи но не свети тези копчета сменят ли се защото преди 1-2 година ми изгоря дъното и сега съм със друго и не свети то най вероятно е диод дали ще може да се смени 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, преди 2 дни срещнах същия проблем.. и се оказа ,че едно от кабелчетата се е скъсало и не прави контакт. Т.е. , трябва да се запой наново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
jufo при мен копчето работи но не свети каква може да е причината 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както ти казаха:кабелите не са един.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом никога не е работил, а си сигурен, че всички кабели са свързани правилно обърни внимание на пост №8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s: по-скоро е за ресет,защото рестартът първо затваря Уиндоус-а и после изключва компа,а този бутон направо изключва.

Странна забележка. Няма отделен бутон който да прави описаното от вас, извършва се по подразбиране при еднократно натискане на пауър бутона при включено РС.

Виж от контрол панела опциите за захранване да не е настроен да не прави нищо.

Бихте ли ни показали къде са тези настройки за ресет бутона?

Моето копче за включване работи но не свети тези копчета сменят ли се защото преди 1-2 година ми изгоря дъното и сега съм със друго и не свети то най вероятно е диод дали ще може да се смени 

При вас по-вероятно е кабела за диода показващ че РСто да не е включен или да е закачен на обратно към дъното. 

Кабелите за включването на Рсто и диода са различни и се включват към различни пинове, за това светенето няма отношение към работата на бутона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ни показали къде са тези настройки за ресет бутона?

Съжалявам, не съм чел внимателно, настройка има за бутона за захранването :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...